Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bluetooth
#1
Witam,

czy kb1 mozna wybierac numer z telefonu (!) i rozmawiac przez zestaw glosnomowiacy ? Bo jak narazie jak wybieram numer z tele to za kazdym razem musze przestawiac polaczenie na bluetooth bo domyslnie przelacza na sluchawke.
Moze ktos znalazl na to rozwiazanie ?
Odpowiedz
#2
Jak domyślnie Cię przełączy na słuchawkę to po ponownym kliknięciu połączenia Bluetooth w telefonie, możesz rozmawiać przez zestaw głośnomówiący wcześniej wybierając ten numer z telefonu. Jeśli chodzi o to żeby telefon po wybraniu nr z telefonu nie rozłączał się to chyba to zależy od telefonu bo łączyłem się już z 2 samsungami i Sony. Wszystkie samsungi mi się przetaczały na słuchawkę co opisałeś wyżej a sony nie miał tego problemu i od razu można było od razu rozmawiać.
Odpowiedz
#3
Dzieki. zobaczę jak bedzie lacxyl sie iphone
Odpowiedz
#4
Napisz koniecznie, bo jestem ciekaw.
Odpowiedz
#5
Mi łączy z iPhone 5s jest wszystko Ok .
Odpowiedz
#6
Łączy każdego iphona, ten filmik na you tube z honda plaza niedokładnie pokazuje jak się paruje iphona. Trzeba na początku nadać kod parowania. Jak ktoś chce mogę wrzucić instruckje krok po kroku. Ja tak zrobiłem i wszystko hula. Oczywiście nasze autko nie zaciągnie kontaktów z książki telefonicznej tylko trzeba po kolei zapisywać poszczególne kontakty i to wszystko trzeba komunikować słownie z komputerem.
Odpowiedz
#7
(09-10-2017, 19:55 )pluto303 napisał(a): Łączy każdego iphona, ten filmik na you tube z honda plaza niedokładnie pokazuje jak się paruje iphona. Trzeba na początku nadać kod parowania. Jak ktoś chce mogę wrzucić instruckje krok po kroku. Ja tak zrobiłem i wszystko hula. Oczywiście nasze autko nie zaciągnie kontaktów z książki telefonicznej tylko trzeba po kolei zapisywać poszczególne kontakty i to wszystko trzeba komunikować słownie z komputerem.

I to po angielsku Oczko
Odpowiedz
#8
(09-10-2017, 22:09 )Peter napisał(a):
(09-10-2017, 19:55 )pluto303 napisał(a): Łączy każdego iphona, ten filmik na you tube z honda plaza niedokładnie pokazuje jak się paruje iphona. Trzeba na początku nadać kod parowania. Jak ktoś chce mogę wrzucić instruckje krok po kroku. Ja tak zrobiłem i wszystko hula. Oczywiście nasze autko nie zaciągnie kontaktów z książki telefonicznej tylko trzeba po kolei zapisywać poszczególne kontakty i to wszystko trzeba komunikować słownie z komputerem.

I to po angielsku Oczko

Ja po niemiecku Oczko
Odpowiedz
#9
Spakowałem telefon i raz może zadziałało rozmowa przez zestaw ale juz więcej nie działa, bardzo to niestabilne . Mam iPhone 6 SE kiedy dzwonię do kogoś z tel z auta domyślnie jest Bluetooth tylko co z tego jak cisza i wcale sygnału nie ma, a jak przełączę na słuchawkę i ponownie dzwonię to wszystko gra czyli na zestawie nie działa ...
Czy skasować i ponownie parować tel ?
Odpowiedz
#10
Niestety prawdopodobnie jest jakas niekompatybilnosc z Twoim ajfonem i bedziesz mial problemy. U mnie na przyklad Samsung paruje sie bez problemu i dziala wszystko OK, ale OnePlus juz dziala jak chce. Raczej nic z tym nie zrobisz, ale jak cos wykombinujesz to daj koniecznie znac Uśmiech.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości