Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bluetooth
#11
U mnie przy Iphone 6s rozmowy przychodzące bez problemu, natomiast wychodzące tylko przez telefon.
Odpowiedz
#12
U mnie do czasu kasacji KB1 miesiąc temu wszystko działało ok. To jest i przychodzące i wychodzące. Jedyny problem to dzwoniłem zawsze albo z zapamiętanych numerów albo wybierając na telefonie, przerywając i następnie poprzez Redial

iPhone 6s IOS 10-11



Gs


—————
Sprzedam zimówki po 2 sezonach do KB1.
Odpowiedz
#13
O, to ciekawy pomysl Uśmiech wyprobuje Uśmiech
Odpowiedz
#14
Czy ktoś się spotkał z problem takim jak:
1. Zestaw głośnomówiący po w kliknięciu przy kierownicy raz włancza się raz nie.
2. Gdy się załączy uruchamiam diagmoze zestawu i Pani mówi że jest ok ( diagnoza nie za każdym razem się załancza jednocześnie nie działa zestaw)
3. Jak już włączy się zestaw wówczas nie reaguje na komedy englisch phpne setup ( komendy na włączenie wyłączenie radia i klimy działa) odrazu po sygnale mówi Pani po niemiecku że podaj hasło.

Już ręce załamuje ktoś pomoże lub poda namiary na magika ?
Odpowiedz
#15
(02-03-2018, 3:48 )Nody napisał(a): Czy ktoś się spotkał z problem takim jak:
1. Zestaw głośnomówiący po w kliknięciu przy kierownicy raz włancza się raz nie.
2. Gdy się załączy uruchamiam diagmoze zestawu i Pani mówi że jest ok ( diagnoza nie za każdym razem się załancza jednocześnie nie działa zestaw)
3. Jak już włączy się zestaw wówczas nie reaguje na komedy englisch phpne setup ( komendy na włączenie wyłączenie radia i klimy działa) odrazu po sygnale mówi Pani po niemiecku że podaj hasło.

Już ręce załamuje ktoś pomoże lub poda namiary na magika ?

Zapraszam do działu powitań.
Odpowiedz
#16
(02-03-2018, 3:48 )Nody napisał(a): Czy ktoś się spotkał z problem takim jak:
1. Zestaw głośnomówiący po w kliknięciu przy kierownicy raz włancza się raz nie.
2. Gdy się załączy uruchamiam diagmoze zestawu i Pani mówi że jest ok ( diagnoza nie za każdym razem się załancza jednocześnie nie działa zestaw)
3. Jak już włączy się zestaw wówczas nie reaguje na komedy englisch phpne setup ( komendy na włączenie wyłączenie radia i klimy działa) odrazu po sygnale mówi Pani po niemiecku że podaj hasło.

Już ręce załamuje ktoś pomoże lub poda namiary na magika ?

Ja miałem podobnie z tym, że po francusku. A jak to u ciebie rozwiązać ? z grubsza musisz po niemiecku przejść na ...angielski a dalej to już z górki. Jeśli przemiły głos Pani mówi po niemiecku to tylko po niemiecku możesz wydawać polecenia.
Odpowiedz
#17
Tylko kochana Pani odrazu nawija po nacisknięciu guzika i prosi o podanie hasła... próbując przed Panią lub po niej komend englisch, system, jest tylko bitte ? Pod licznikiem jest locked.
Odpowiedz
#18
Panie po niemiecku mówi:
Twój zestaw (steam) jest chroniony hasłem. Podaj swoje czterocyfrowe hasło.

Gdzie jest moduł od zestawu głośnomówiącego w kb1 ??
Odpowiedz
#19
myślę, że moduł BT jest za tylną kanapą po stronie pasażera.
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości