Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Honda/Acura Legend KA7 części (3.2L)
Ostrzeżenie 
Witam,

nadejszła ta wiekopomna chwila kiedy to zacząłem wybebeszać auto przed "złomowaniem"
Honda legend KA7 sedan

Na chwilę obecną mam:
Foty będę dodawał na bieżąco jak dotrę do domu

1. chłodnica (płynu)                                                                                
2. chłodnica klimy (nie wiem czy działa bo od nowości nie miałem paska - brak jednego koła na kole pasowym)        
3. reflektory przednie + kierunki (2 zestawy - jeden szklany, 2gi plastik bez homologacji)                
4. światła tylne                                                                                          
5. przeciwmgielne przód (działające z wtyczkami)                                          
6. alternator (regenerowany 2 lata temu - nowe szczotki i łożyska)                                                                                              
7. kolektor ssący (z dolotem i linką gazu itp.)                                                
8. cewki (6 szt)                                                                                          
9. czujniki spalania stukowego (oryginał + zamiennik)                                  
10. głowice (rok temu planowane + wymiana 2 zaworów i wszystkich uszczelniaczy)
11. radio (oryginał bose - po 30 - 40 min. jazdy zaczyna szumieć)                  
12. pokrywy zaworów                                                                                  
13. sondy lambda (2 szt, tuż przy głowicach)                                                  
14. pompa wspomagania                                                                        
15. sprężarka klimy (nie wiem czy działa bo od nowości nie miałem paska z powodu braku jednego koła na kole pasowym)            
16. czujnik klimy razem z tym baniakiem przed chłodnicą    
17. puszka od tempomatu z linką                                                                  
18. rozpórka                                                                                               
19. przekaźniki ... różniste 
20. podłokietnik       
21. oryginalne alufelgi acury    
22. Przełączniki wycieraczek (prawy + lewy od kierownicy)   
23. Uszczelki drzwi               
24. Czujnik prędkości (z ka8 - przystosowane kable)
25. mechanizm wycieraczek
26. głośniki tylne]
27. inne tentegesy, których nazw nawet nie znam (komputery ABS, itp) ;D

Aukcje
https://sprzedajemy.pl/oferty-uzytkownika-2104912

Jeśli ktoś coś chce z wnętrza proszę o info, końcem tygodnia auto ląduje na złomie, nie wykręcam wszystkiego bo mi się nie chce.

Skrzynia nadal siedzi w aucie - nie zamieżam jej wyjmować bo za dużo roboty.
Wszystko wyląduje na olx albo na sprzedajemy.

Jeśli ceny są "dziwne" prosze o kontakt, jadę tak mniej więcej z allegro itp.
Odpowiedz
Podbijam,
dziś wydarłem jakąś elektronikę część już dodałem resztę dodam jutro jak foty zrobię.

Jeśli ktoś znajdzie coś dla siebie proszę o nazwę i fotę bo serio nie wiem co która skrzynka robi (ABS i SRS jeszcze ogarnę reszta to czarna magia) ;D

https://photos.app.goo.gl/1eIgO36xHNGIMlyD3
Odpowiedz
Uaktulnione
https://sprzedajemy.pl/oferty-uzytkownika-2104912

Zostały jakieś kompy z bagażnika + spręzarka klimy, rozpórka, obudowa termostatu i puszka tempomatu.
Dodam w najbliższym czasie
Odpowiedz
zaklepuje podłokietnik, daj znać na priv co i jak dalej
Odpowiedz
Spoko, części ida jak świerze bułeczki...
chyba za tanio Oczko

Ps. polecam głowice - rok temu planowane (ponoc tylko delikatny szlif) wymienione uszczelniacze + 3 nowe zawory Oczko
Odpowiedz
Frajcik podłokietnik mam nadzieję że kupiłem Ja Anioł
Polowalem na cup holder Zawstydzony
[Obrazek: IMG_20171026_103324.jpg]
Odpowiedz
A tak, sorry bardzo Szczebiot ma racje, był wcześniej.

Powaliły mi się nicki :/
Odpowiedz
Podbijam.

Ps, chłodnica + chłodnica klimy czekają Oczko
Odpowiedz
I podbijam znowu.

Ps. głowice świeżo po planowaniu Oczko
Odpowiedz
Podbijam, mikołaj był, część rzeczy porwał Oczko
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości