Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Południe - spotkanie
#1
Od pewnego czasu myślę, aby zacząć ustalać termin wrześniowego meetingu póki pogoda jest w miarę cacy.

a więc, jak by Wam pasowało? Czekam na propozycje Uśmiech
v6
Odpowiedz
#2
12 albo 19 wrzesien,bardziej jestem za 19
[Obrazek: avatarik7.jpg] <--- kliknij
Odpowiedz
#3
To może w Łodzi, blisko z każdego miejsca w Polsce Oczko
Odpowiedz
#4
to lepiej kielce,bedziemy mieli mniej wiecej taka sama trase do pokonania Oczko
[Obrazek: avatarik7.jpg] <--- kliknij
Odpowiedz
#5
Peter napisał(a):To może w Łodzi, blisko z każdego miejsca w Polsce Oczko

Łódź może być Duży uśmiech
[Obrazek: avatarrear.jpg]
Odpowiedz
#6
ej,bo zostane przeglosowany Szczęśliwy
[Obrazek: avatarik7.jpg] <--- kliknij
Odpowiedz
#7
to jest luzno rzucony temat do dyskusji.

W zależności od ilości chętnych, zdeklarowanych osób.

Przyznam, iż Łodź to już nie południe. Zastanawiałem się nad spotkaniem gdzieś w okolicy aglomeracji Śląskiej, jak mówisz miałby to byc mały spot bo od czegoś trzeba zacząć. Jeśłi ma to być spotkanie w formie ogólnopolskiej to faktycznie najlepiej wybrać centrum Polski. Miejsce, do którego z krańców kraju będzie mniej więcej po równo, kto będzie mieć bliżej tego strata- krótsza podróz Legendą Oczko

Ok, umówmy się, że są dwie opcje:

1)mała tzw popierdółka czyli spotkanie w okolicy Śląska, oczywiście nikogo z innego regionu nie wyprosimy, baa gorąco zapraszamy.

2)większa, mianowicie ustalamy jakieś miejsce w centrum polski, hotel-rezerwacja miejsc i impreza dajmy na to od piątku wieczór do niedzieli. Tu również nie narzuca się konkretnie 2 nocy, ktoś chce przyjechać na godzinke OK.

Jestem otwarty na obie opcje, a wrzesień jest dla mnie dogodnym terminem.

Chciałbym wiedzieć jak się zapatrujecie na zlot/spot?
v6
Odpowiedz
#8
Ale kusisz :mrgreen: od piatku moge miec problem bo w soboty pracuje,a jeden bierze urlop i bede musial siedziec.takze jak bedzie kasa, to jade na noc do lodzi a co.jesli kasy nie bedzie no to troszke gorzej,ale na slask nie ma problemu,w koncu to jest obok. Duży uśmiech
[Obrazek: avatarik7.jpg] <--- kliknij
Odpowiedz
#9
do połowy rześnia jest trochę czasu, a ten szybko leci.
Na Śląsku się można zawsze spotkać Uśmiech
v6
Odpowiedz
#10
Wracajac do pkt.2, jesli byloby kilka chetnych osób, mysle, ze nie ma zadnego problemu, moglbym zorganizowac taki zlot w Łodzi lub w okolicach, moze jakas wspólna ( tańsza ) hamownia, wieczorem city i mały palnik 8-). Faktycznie centrum Polski jest najlepsze, czy z południa czy z zachodu tak samo blisko. Jesli będą chetni i pomysły, piszcie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości