Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam
#1
Witam,jestem nowym tubylcem.jeszcze nie jestem posiadaczem Legenda ale ide w tym kierunku.obecnie mam audi ale bedzie zamieniony na honde.Jestem z krakowa i mam nadzieje ze uda mi sie z wami na jakims spocie spotkac Uśmiech
[Obrazek: avatarik7.jpg] <--- kliknij
Odpowiedz
#2
Witam i życzę powodzenia i wytrwałości w szukaniu Uśmiech Najlepiej brać pod uwagę klubowe, jeśli trafią się na sprzedaż.
Odpowiedz
#3
Tak jest najlepiej szukac w klubie i pytać, pytac i jescze raz pytać doświadczonych kolegów, łatwo trafić trefnego Legenda.
Witam i pozdrawiam.
Odpowiedz
#4
Witaj na forum - teraz już oficjalnie Uśmiech

mam nadzieję, że uda Ci się znaleźć Legend.

Ode mnie już dostałeś opis :mrgreen:

Pozdrawiam i udanych łowów życzę.
v6
Odpowiedz
#5
Witam .Legendy Klubowe ...dobre Duży uśmiech Moja już nie jest na sprzedaż .Pozdrawiam i udanych łowów
Odpowiedz
#6
Juz drugi rok sie przymierzam.narazie wysylam maile i zbieram wiadomosci.nie ukrywam ze najchetniej bym kupil zagazowanego sekwencja.do konca sierpnia siedze we wloszech na wakacjach,ale jak tylko wroce biore sie za sprzedaz obecnych aut i zakup wymazonego legenda.
[Obrazek: avatarik7.jpg] <--- kliknij
Odpowiedz
#7
No to ja rowniez witam i zycze udanego zakupu Duży uśmiech
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#8
U jak jesteś w Italii to tam poszukaj Legend bo u nich jest duża szansa na cacuszka blacharskie i o ile zabardzo na południe nie zawędrujesz to można trafić zadbane egzemplarze. Różnie to bywa, od 1800 eur do nawet 7000eur. Preferujesz automat czy manual?

Na rynkach, francuskim i włoskim, hiszpańskim, portugalskim jest większa szansa na manuala bez podgrzewanych siedzeń, jakiś welurek też sie trafić może Uśmiech
v6
Odpowiedz
#9
jestem na polnocy wloch.tylko tutaj jest drogo jesli chodzi o zakup auta.chce automat,cos sie leniwy zrobilem.jest w dziale sprzedam acura tylko nie ma klimatronika,nawet nie wiedzialem ze byly takie
[Obrazek: avatarik7.jpg] <--- kliknij
Odpowiedz
#10
A w kwestii gazu nie polecam zakupu auta z zalozona juz instalacja. Ludzie robia takie kombinacje, ze mala glowa a czesto maja dobre papiery na markowe instalacje. Lepiej kupic taniej auto i zalożyc instalacje dobrej klasy. Silnik Legenda nie lubi byle badziewia.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości