Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam
#21
Legend95 napisał(a):Zastanawia mnie jednak rozmieszczenie napisu LEGEND na tylnej klapie, oraz przedniego zderzaka, który w roku 95' powinien być już poliftowy tak jak w każdej wersji z TCS.
Racja bystrzaku - nie zwróciłem na to uwagi. Zderzak - może to nie 95 r? Zdjęcie komory też w spryty sposób zrobione. Napis na klapie trochę zawężony. Ale ogólnie to wygląda świeżo bynajmniej na zdjęciach.
Odpowiedz
#22
on juz chyba z rok na allegro wisi.jak moze to podjedz i sprawdz,ale cos z nim musi byc skoro tyle czasu nikt go nie chce
[Obrazek: avatarik7.jpg] <--- kliknij
Odpowiedz
#23
Prócz miłośników marki ten model jest praktycznie niezbywalny - 90% kierowców nawet nie wie, że takie auto istnieje.
Ta acura to trochę zmęczone wnętrze ma z przodu, manualna klima też mi nie leży w niej, żebym co 5 kilometrów kręcił gałą.
Awaryjność - problemy z uszczelkami mogą ale wcale nie muszą wystąpić - ja trafiłem egzemplarz który był w jednych rękach statecznego człowieka którego było stać na utrzymanie tego auta przez lata i nic strasznego się nie dzieje. Jedynie uszczelnienia silnika padły - z racji wieku lat nastu i niezliczonych cyklów rozgrzewania sprawa wybaczalna i nieunikniona. Motor przy racjonalnym użytkowaniu nie powinien sprawiać problemu. Hamulce i zawieszenie potrafią zirytować ale jak nie masz dwóch lewych rąk to dasz sobie radę. Natomiast rzeczą która doprowadza mnie do białej gorączki jest biodegradalność tego auta - jak to zaniedbasz to któregoś dnia wychodząc z marketu nie znajdziesz swojego auta na parkingu tylko wzgórek tlenku żelaza.
Odpowiedz
#24
wielkie dzieki za informacje.legendow zawsze bylo malo na allegro.najchetniej to bym chcial dorwac kogos z krakowa z takim autem i go oblukac przed jazda po moje wymarzone.szkoda tylko ze rwd nie zrobili tylko to nieszczesne fwd.albo 4x4,to by bylo cos. szkoda wlasnie ze manualna klima.ale reszta jest w miare.przedni lewy blotnik wyglada tak jak by byl malowany
[Obrazek: avatarik7.jpg] <--- kliknij
Odpowiedz
#25
baltom napisał(a):
Legend95 napisał(a):Zastanawia mnie jednak rozmieszczenie napisu LEGEND na tylnej klapie, oraz przedniego zderzaka, który w roku 95' powinien być już poliftowy tak jak w każdej wersji z TCS.
Racja bystrzaku - nie zwróciłem na to uwagi. Zderzak - może to nie 95 r? Zdjęcie komory też w spryty sposób zrobione. Napis na klapie trochę zawężony. Ale ogólnie to wygląda świeżo bynajmniej na zdjęciach.


Auto jest na pewno poliftowe bo ma TCS, który widać, zderzak ma sprzed lifta(jest go znacznie łatwiej dostać), literki za ciasno poukładane, możliwe, że sciągnięte do malowania i klejone z powrotem bez szablonu.

Utyskiwać można na wiele rzeczy, których Legend nie ma lub ma je ubogo, powinny być wersje 4x4 choć w opcji, Honda na owe czasy dysponowałą odpowiednią technologią. Brakuję kilku wersji silnikowych, brakuję 5 biegowego automatu i 6 biegowego manuala(przynajmniej w EU)

fakt ta z linku ni ma climatronica, prawdopodobnie to wersja L, bez grzanych tyłków, w miejsce drewna jest plastik, taka wersja. Są też plusy - ma spoilerek i elektryczną kierę z pamięcią :mrgreen:

Na pewno dobrze świadczy o właścicielu, że licznika nie cofnął :mrgreen:

Seba, wszystko zależy ile masz do wydania pieniędzy bo to definiuje stan samochodu , który nabędziesz. Upraszczając, na początek czeka Cie pakiet startowy od ok. 1 tyś do... XXXX - w zależności od zakupionego modelu.

Jeśłi miałbym radzić to poszukałbym droższego egzemplarza, ale zadbanego bo wyprowadzić skundloną Legende jest cholernie ciężko, a proces może przypominać walkę z rakiem.
v6
Odpowiedz
#26
no wlasnie kasy nie ma za wiele.mialo byc 7tys ale moze sie uda do 9,tylko wtedy zostaje bez kasy na reszte no takie szukanie igly w stogu siana.ale jestem dobrej mysli i wierze ze znajde swoja milosc i nie bede na niej psow wieszal bo znow cos nie dziala.
[Obrazek: avatarik7.jpg] <--- kliknij
Odpowiedz
#27
G2 ma już parę lat, a więc zawsze coś może wyskoczyć, ale pomożemy Ci :mrgreen:
v6
Odpowiedz
#28
Sebastian napisał(a):no wlasnie kasy nie ma za wiele.mialo byc 7tys ale moze sie uda do 9

Zapomnijmy o złudzeniach - idealnego egzemplarza nigdzie nie znajdziesz - zawsze się znajdą mankamenty. Za kwotę 7 tyś. to rewelacji nie trafisz, chyba że Ci się poszczęści, Czego oczywiście życzę i zemrze niemiecki lekarz co miał 194 lata, Legendem coupe jeździł tylko na urodziny i 29 lutego i jego wnuczek postanowi oddać auto za bezcen.
Najważniejsze to : NIE NAPALAĆ SIĘ - cierpliwość popłaca. No i tak jak Marcin powiada - żeby Ci do głowy nie przyszło kupić truchła za małe pieniądze z pomysłem remontowania bo Cię to auto z butami pożre i znienawidzisz ten model.
Odpowiedz
#29
no wlasnie tak nie chce.choc kiedys tak zrobilem i doprowadzilem do stanu idealnego.strasznie malo tego.wyboru nie ma za duzego.ale cos sie trafi i bedzie gitara.chcialbym miec to autko przynajmniej na rok,oby sie udalo.tylko rok poruszania sie a nie stania Szczęśliwy
[Obrazek: avatarik7.jpg] <--- kliknij
Odpowiedz
#30
Uderz do mamy, taty, babci, dziadka, cioci, wujka - skasuj ich za prezenty urodzinowe 5 lat na przód i jedź po ten egzemplarz:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=vpycnbmp1dn2">http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=vpycnbmp1dn2</a><!-- m -->
ewentualnie:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=vo4gteopvilv">http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=vo4gteopvilv</a><!-- m -->
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości