Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Imitacja drewna w środku - KA7
#11
teraz to drewno wyglada jak pieść do oka z uwagi na to, że jest szczątkowe.

Taki gadżet mam w planie sobie wkońcu zapodać i będziecie się mogli nabijać do bólu :mrgreen: Oczko
Okleinę przykleja się na ciepło poprzez nagrzanie jej opalarką lub suszarką do włosów - mam pewne obawy czy jest to potem ściągalme :?: :?

Na ebaju to jest, ale za 100$ bez wysyłki - trochę duźo jak za okleinkę .

Givan wiesz coś więcej w temacie?
v6
Odpowiedz
#12
zakladasz opalarka a pozniej w lecie samo zejdzie na sloncu Szczęśliwy ale moze tes sie trzymac,najlepiej zrobic i sie pochwalic Oczko
[Obrazek: avatarik7.jpg] <--- kliknij
Odpowiedz
#13
Są dwie opcje, albo klej jest lichy i schodzi i nie zostawia śladów albo chwyta na dębowo i masz deskę i elementy upraprane Szczęśliwy
v6
Odpowiedz
#14
Legend95 napisał(a):......Givan wiesz coś więcej w temacie?


Niestety do legenda nie da rady u nich zamowic :roll:
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#15
no to wszyscy, którzy się martwili - nie będzie wieśtuningu Oczko Miało być na próbę, ebay oferuje takie wstawki, ale zz 100$ + wysyłka. Uważam, że tą kasę można lepiej zainwestować Uśmiech

Dzięki Givan za rozeznanie!
v6
Odpowiedz
#16
Korzystając z okazji, że moje plastiki ida do lakierowania, zrobilem kilka zdjęc:
[Obrazek: b6b5cf850aa06d6amed.jpg]
[Obrazek: 3d80e452acc96d32med.jpg]
[Obrazek: 0d9a12215d43eaf7med.jpg]
Konsola środkowa, popielniczka i ramka wokół zapalniczki są wykonane z aluminium, natomiast przełączniki w drzwiach z plastiku. Okleina ma grubość ok 1mm, bardzo łatwo schodzi z elementow aluminiowych, z plastiku ani rusz.
Odpowiedz
#17
Dodatki są na pewno ciekawe . Trochę za dużo tam tego ale ciekawie...
Odpowiedz
#18
SherKhan napisał(a):Dodatki są na pewno ciekawe . Trochę za dużo tam tego ale ciekawie...

w końcu ktoś o podobnie kiczowatym guście jak mój :mrgreen:
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości