Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Halogeny
#1
Szukam właściciela KA7 z halogenami okrągłymi w zderzaku... jako, że składam sobie komplet OEM i brakuje mi metalowego mocowania prawego halogenu fajnie by było gdyby ktoś zechciał użyczyć pjazdu do cełow badawczo naukowych Uśmiech
v6
Odpowiedz
#2
Miałem taki sam problem w Prelce i mocowanie prawego zrobiłem na podstawie lewego. Godzina i po robocie. Mocowanie zrobiłem z aluminium. Gdzie można kupić oryginalne halogeny, poza oczywiście ASO? Na allegro wypatruję i nic.
Odpowiedz
#3
heh chciałem uniknąć tego bo wiadomo, że lepiej się dorobi jak się ma rzeczywisty wzór, w sumie tak to musiałbym odrysować na kartce i odwrócić i mam szablon.

Chciałem na skróty :mrgreen:

gość w HOlandii ma komplet na sprzedaż, halogeny z okablowaniem, mocowaniami i przełącznikiem za jedyne 200eur z wysyłką :? :o

do C|oupe na europe tylko kwadraty i o ile komuś nie przeszkadza, że nie OEM to prawdopodobnie można dobrać jakiś model Helli.
v6
Odpowiedz
#4
Mogą być i kwadraty bo nie zamierzam wydawać 200 euro. Może ktoś wie jaki to model Helli?
Odpowiedz
#5
do Coupe tylko kwadraty chyba, że masz zderzak z USA.

znacie wymiary kwadratów?

tak na oko to bardzo możliwe, że mogą pasować z Opla Monterey A.

Okrągłe pasują od Preludy i Civiców, ale niestety mocowanie jest inne.
v6
Odpowiedz
#6
Właśnie gdyby nie mocowanie to wrzuciłbym z Prelki, ale do tego dochodzi problem z osłonami halogenów. Przy okrągłych byłyby dziury. Wymiary miejsca na halogeny to szerokość 21 cm, wysokość 7,5. Wymiary tak z lekka plus, minus. Jak będę zmieniał osłonę przegubu to zmierzę dokładnie. Aaaaa, widziałem na allegro halogeny od Prelki III gen i kształtem bardzo podobne. Może te pasują?
Odpowiedz
#7
okrągłe halogeny pasują tylko do poliftowych sedanów i USDM coupe.

Reszta jest definiowana przez kształt zderzaka - czyli prostokąt.

Jak wyglądają te halogeny z Prelude? Mysłałem, że w nich tylko okrągłe montowali.
v6
Odpowiedz
#8
Legend95 napisał(a):Jak wyglądają te halogeny z Prelude? Mysłałem, że w nich tylko okrągłe montowali.

W preludach III gen nie było okrągłych halogenów...

przed lift
[Obrazek: redblack.jpg]

po lift
[Obrazek: autowpruhondapreludesit.jpg]
[Obrazek: avatarrear.jpg]
Odpowiedz
#9
I na oko te przed liftem mogą pasować
Odpowiedz
#10
jeżeli miałyby pasować to trzeba pamiętać, że one również są baaardzo ciężko dostępne
[Obrazek: avatarrear.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości