Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprężyny i amortyzatory z przed lifta do po lifta?
#1
Witam, mam pytanie czy sprężyny i amortyzatory z KA9 przed lifta będą pasowały do po lifta.
Mam założone obniżone zawieszenie, na takim jeździł w III Rzeszy, u nas jazda taką taczką jest nie przyjemna a mam na części KA9 przed liftową i chciałbym przełożyć. Chcę również regenerować amortyzatory (regenerował ktoś? opłaca się taki manewr). Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
U mnie regenerowane się nie sprawdziły ! Chyba ,że miałem lipnie zregenerowane ale strasznie stukały ponieważ normalnie są gazowo olejowe a po regeneracji były już tylko olejowe i nie działało to fajnie !
Odpowiedz
#3
(10-15-2017, 6:08 )Rzymek napisał(a): U mnie regenerowane się nie sprawdziły ! Chyba ,że miałem lipnie zregenerowane ale strasznie stukały ponieważ normalnie są gazowo olejowe a po regeneracji były już tylko olejowe i nie działało to fajnie !

Regenerowałeś w firmie Nagengast z Gdańska. Czytałem trochę o nich to niby wszystko OK, ale wiadomo najlepiej zapytać kogoś kto naprawde miał z nimi do czynienia. 
Najbardziej interesuje mnie kwestia czy sprężyny i amortyzatory będą pasowały ze starszej KA9-tki, do poliftowej. Najprościej to rozebrać i spróbować założyć tylko chodzi o czas (dawca organów stoi w kszakach i trochę muszę poświęcic czasu ąby ją wydobyć) a porównać z tymi co teraz mam to nie ma sensu. Halinka jes tak twarda że autem nie zabujasz i nie nadaje się na nasze drogi. Może ktoś z Was posiada taką wiedzę  Oczko
Odpowiedz
#4
pasują
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#5
Kup w USA. 
Sprawdzi\one pasują...
A cena nowych tańsza niż wątpliwa regeneracja...
http://www.rockauto.com/en/catalog/acura...strut,7584
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości