Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie działa ogrzewanie tylnej szyby.
#1
Witam serdecznie!

Problem jak w temacie, sprzedający wspominał, że nie działają dwie linie. Oczko
Jednak podgrzewanie nie działa w ogóle, dodam, że lusterka boczne są podgrzewane prawidłowo.
Bezpieczniki są ok, czego szukać w pierwszej kolejności?

Pozdrawiam i z góry dzięki!
Odpowiedz
#2
Sprawdziłeś dokładnie ciągłość wszystkich nitek na szybie wraz z tymi zasilającymi?
A te dwie linie to pewnie antenka Oczko
Odpowiedz
#3
Dzisiaj pogrzebałem w aucie, okazuje się, że nie ma przejścia pomiędzy żadną(!) nitką grzewczą... Plus i masa jest na swoim miejscu.
Wygląda to tak jakby ktoś starł materiał przewodzący z całej szyby.
Masakra
Odpowiedz
#4
A u mnie jak włączę ogrzewanie szyby to nie odbiera radio;D- taka historia
Odpowiedz
#5
(11-08-2017, 9:31 )strugar napisał(a): A u mnie jak włączę ogrzewanie szyby to nie odbiera radio;D- taka historia

Może się jakiś kondensator z tyłu wysypał?
Odpowiedz
#6
(11-08-2017, 9:31 )strugar napisał(a): A u mnie jak włączę ogrzewanie szyby to nie odbiera radio;D- taka historia

Mam ten sam problem. Udało Ci się może to rozwiązać ?
Odpowiedz
#7
(11-08-2017, 9:31 )strugar napisał(a): A u mnie jak włączę ogrzewanie szyby to nie odbiera radio;D- taka historia

U mnie pojawiają się wyraźne szumy
Odpowiedz
#8
A to nie jest tak, że antena jest zintegrowana z ogrzewaniem tylnej szyby i stąd zakłucenia? W innych samochodach też się z tym spotkałem
[Obrazek: avatarrear.jpg]
Odpowiedz
#9
W legendzie tak mam i w cg4 też tak miałem, tu i tu antena na szybie.Standard hondy ale jak widać wyjebane mają żeby to dopracowac?
Odpowiedz
#10
(11-08-2017, 9:31 )strugar napisał(a): A u mnie jak włączę ogrzewanie szyby to nie odbiera radio;D- taka historia

Mam tak samo, wcześniej wszystko śmigało a  ostatniej zimy do pracy dojeżdżałem bez radia.
Może jakiś przekaźnik jest odpowiedzialny za te dwie rzeczy?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości