Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wymiana osłony przegubu zewnętrznego
#1
W związku z tym, że czeka mnie na dniach wymiana prawej osłony przegubu zewnętrznego mam pytanie, czy jest to standardowa procedura czy może trzeba na coś uważać?
Odpowiedz
#2
Mnie to kosztowało 80 zł.Jeżeli masz tylko popękaną tę gumę to nic nie powinno być ale jeśli już sporo ci wywaliło smarowania to może być różnie
Odpowiedz
#3
Wymiana manszety to prawie to samo co wymiana przegubu ( wiec moze przy okazji wymienić calosc ). Stara osłone można rozciac ale aby zalożyc nową, trzeba wyciagnac cala polos z dyferencjału. Zakładamy tylko nowe gumy! Albo uzywany przegub ale kompletny, jesli jest pewnosc, ze nie leci smar. Ja kiedys załozylem sama używana oslone z przegubu z ktorego nie leciało a po wszsytkim okazalo sie ,ze leci gorzej niz przed wymiana. Z tego co wiem moze byc problem z zamiennikiem oslony a oryginal jest drozszy niz caly przegub GLO.
Odpowiedz
#4
nowa guma 80,- Mechanik twierdził,że to jedyna część dostępna w Polsce do tego auta Szczęśliwy
Odpowiedz
#5
Ja wymieniam oslony co 4-6 miesiecy poniewaz kupuje rozne zamienniki, od 15-40zl, pasuja od roznych aut. Nowa oslona w ASO kosztuje 410zl, wiec pogodzilem sie z tym ze bede wymienial 2 albo 3 razy w roku :roll:
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#6
PRZEMO napisał(a):nowa guma 80,- Mechanik twierdził,że to jedyna część dostępna w Polsce do tego auta Szczęśliwy
A można prosic o nazwę producenta albo jakis numer części?
Odpowiedz
#7
W Inter Carsie mają dwie wersje wymiarowe 22 i 90 albo 25 i 98. Według moich wyliczeń wynika, że pasowała będzie ta większa. Firma mariuchi cena 45 zł dla mnie z rabatami. Givan, z chęcią przyjechałbym do Ciebie na wymianę. Mi to zajmie koło 3 godz., a Ty z taką wprawą załatwiasz to pewnie w pół godz Uśmiech
Odpowiedz
#8
hahaha z taka robota wole jechac do mechanika a on wlasnie juz ma wprawe i robi to na poczekaniu hehe :twisted:
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#9
Peter napisał(a):
PRZEMO napisał(a):nowa guma 80,- Mechanik twierdził,że to jedyna część dostępna w Polsce do tego auta Szczęśliwy
A można prosic o nazwę producenta albo jakis numer części?

niestety nie wiem,po prostu powiedziałem co mają zrobić.Jak z Marcinem zaglądałem pod auto to po pół roku wyglądała jak nowa.Natomiast te 410,- to portfel wypala.Niemożliwe żeby końcek gumy tyle kosztował :?:
Odpowiedz
#10
hehe tez nie moglem uwierzyc ale niestety taka jest prawda. Powiedzieli mi ze "przeciez to Honda Legend, wie Pan ile kosztuje Honda legend?"
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości