Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problem z wentylatorami chłodnicy
#1
Witam!
Mam problem z często załączającymi się wentylatorami, nawet teraz w chłodne dni. Z tego co wiem poprzedni właściciel wymieniał termostat i czujnik temperatury. Jak jest w Waszych Hondach? Jak często wentylatory się włączają?
Odpowiedz
#2
Myślę, że dzwoniłeś do mnie po mojego Legenda, czy się mylę ?

Podczas normalnej jazdy wentylator nigdy sie nie powinien włączyć. W korku czy podczas postoju to tak, dosyć szybko ale na krótko. Ale temp max na połowie skali, nigdy więcej.

Silnik jest duży, auto szybko się nagrzewa, ale nie przegrzewa. No chyba, że coś jest uszkodzone..
Odpowiedz
#3
(11-19-2017, 19:37 )cineq napisał(a): Myślę, że dzwoniłeś do mnie po mojego Legenda, czy się mylę ?

Podczas normalnej jazdy wentylator nigdy sie nie powinien włączyć. W korku czy podczas postoju to tak, dosyć szybko ale na krótko. Ale temp max na połowie skali, nigdy więcej.

Silnik jest duży, auto szybko się nagrzewa, ale nie przegrzewa. No chyba, że coś jest uszkodzone..

Tak dzwoniłem. Z temperaturą nie ma problemu , jest w normie. Też tak myślałem, że jest coś nie tak. w/g manuala -  któryś z przekaźników od wentylatorów, czujnik temp oleju lub płynu chłodniczego ostatecznie jednostka sterująca jest uszkodzona. Musze polatać z miernikiem i wykluczać .
Odpowiedz
#4
pokaż co nabyłeś
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości