Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie chodzi połowa silnika
#1
Panowie potrzebuje pomocy ? honda zastrajkowala i nie działa połowa cylindrów stojąc przodem do silnika nie pali na prawa stronę,  wszystkie 3 cylindry co może być przyczyną. Mechanik rozkłada ręce.  Czy szukać problemu w elektryce? Dodam że święci się teraz check cały czas i auto jest na gaz ?gdzie szukać problemu co eliminować? Może ktoś miał podobny przypadek
Odpowiedz
#2
Na LPG i na benzynie takie same objawy?
Cewki sprawdzane? Jak jedna strona padła tak od razu to może listwa wtryskowa zapchana?
Odpowiedz
#3
Padlyby wszystkie cewki od razu?  Dodam że objawy po wymianie rozrządu.  Mechanik twierdzi że trzy razy sprawdzał znaki i że rozrząd jest dobrze zrobiony twierdzi że coś od strony elektronicznej jest wina . I chciał bym zebrać jakieś informacje co może być przyczyną czy źle zrobiony rozrząd czy po prostu pechowy zbieg okoliczności ?
Odpowiedz
#4
I na LPG w ogóle nie chce załączyć a na benzynie tak chodzi
Odpowiedz
#5
A przed oddaniem do mechanika działało wszystko? No to jak nie działa to już wiesz czyja to wina (albo Twoja jeśli to Ty jesteś tym mechanikiem .. ;] )
Odpowiedz
#6
Nie to nie ja byłem mechanikiem ? ale już wszystko działa jest git postanowiłem sam zajrzeć pod maskę i okazało się że jak robił rozrząd to źle była jedna kostka zapieta. 20 min oglądania i dopatrzyłem się problemu . Dzięki za pomoc
Odpowiedz
#7
Będzie Pan zadowolony   Diabeł
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości