Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podswietlenie przyciskow klimatyzacji
#1
Zdjęcie 
Mam maly dylemat. Ktore przyciski z panelu klimatyzacji powinny byc podswietlone? U mnie to wyglada tak, ze podswietlone sa tylko: nawiew na szybe i podgrzewanie lusterek i tylnej szyby. Reszta jest ciemna jak na fotce w zalaczniku. Jak to jest u Was?


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#2
Wszystko powinno być podświetlone. Przynajmniej u mnie są wszystkie podświetlone:-)
CA5-BB3-CG4-BB3-CG8-EJ9-KB1
Odpowiedz
#3
I wajchy do regulacji temperatury tez ? Bo tego mi najbardziej brakuje. Wiec pewnie czeka mnie rozbiorka radia Uśmiech Dobrze ze sasiad elektronik Uśmiech
Odpowiedz
#4
Wajchy też. Wszystko jest podświetlone.
CA5-BB3-CG4-BB3-CG8-EJ9-KB1
Odpowiedz
#5
Rozbieral ktos radio ? Wie ktos jakie tam ida zaroweczki ?
Odpowiedz
#6
(11-04-2017, 20:17 )NethroN napisał(a): Rozbieral ktos radio ? Wie ktos jakie tam ida zaroweczki ?

W wątku: "Konsola środkowa-demontaż" znajdziesz wszystkie informacje, począwszy od tego jak się dostać do tych żarówek, aż po ich parametry.
Odpowiedz
#7
Generalnie musisz zdjac radio, zdemontowac panel od klimy i go rozebrac. Pozniej zamowic zarowki w salonie i cierpliwie poczekac. Moze zamowia to co trzeba. U mnie zamowilo za krótkie ale podpasowaly. Troche roboty jest...

Powodzenia
Odpowiedz
#8
(11-07-2017, 1:56 )lukaszmmarek napisał(a): Generalnie musisz zdjac radio, zdemontowac panel od klimy i go rozebrac. Pozniej zamowic zarowki w salonie i cierpliwie poczekac. Moze zamowia to co trzeba. U mnie zamowilo za krótkie ale podpasowaly. Troche roboty jest...

Powodzenia

Nie koniecznie ASO-można kupić w sklepie elektronicznym - ważne by miały długie wąsy.
Odpowiedz
#9
Dzieki Uśmiech Pewnie wezme sie do tego dopiero jak przyjdzie mi mp3 bo bede musial wyciagac radio zeby to podlaczyc, wie dwie pieczenie na jednym ogniu.
Odpowiedz
#10
udalo sie. panelik swieci az milo. ale faktycznie roboty od cholery. Sama wymiana to 10 min, ale dostac sie do panelu to z dwie godzinki. Ale warto:-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości