Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Telefon problem z dzwonieniem
#1
Witam kolegów, jeśli już gdzieś o tym było to przepraszam nie znalazłem. 
Wracając do tematu jak wyżej udało mi się sparować telefon w zasadzie bez problemów (iphone 6) i jak najbardziej mogę odbierać 
rozmowy tylko jak zadzwonić z wykorzystaniem zestawu głośnomówiącego wybierając numer z telefonu. Numer wybrany telefon dzwoni tylko słychać rozmówcę w telefonie a nie na głośnikach samochodu. Oczywiście dźwięk w telefonie przełączony na zestaw głośnomówiący. Doszedłem jak dzwonić podając numer głosowo ale z telefonu nie wiem jak to zrobić a wydaje się to być takie banalne. Z góry dziękuję za pomoc.
Odpowiedz
#2
Witaj!
Mam ten sam problem i właśnie dowiedziałem się, że nic z tym nie zrobisz. IPhon 6 nie jest kompatybilny z zestawem Hondy Legend. Możliwe jest tylko odbieranie rozmów przychodzących  Podejrzany Pozdrawiam
Odpowiedz
#3
Witam możesz glosowo wybrac nr jak masz kontakty w pamięci zapisane u mnie działa iphone 5s
Odpowiedz
#4
Dzięki za informację, choć przyznam że nie spodziewałem się tego, że system głośnomówiący nie wspólpracuje w pełni z iphonami.
Odpowiedz
#5
masz auto z roku 2007/2008
iphone 6 debiutował w 2014
to iphone nie współpracuje z hondą a nie honda z iphonem Oczko
Odpowiedz
#6
(11-13-2017, 7:10 )pablo diablo napisał(a): masz auto z roku 2007/2008
iphone 6 debiutował w 2014
to iphone nie współpracuje z hondą a nie honda z iphonem Oczko

generalnie masz rację tylko nie bardzo mogę pojąć, że system działa tylko w jedną stronę
Odpowiedz
#7
U mnie działało to w taki sposób że gdy wybierałem nr z telefonu i mój rozmówca odebrał to telefon się rozłączał z zestawem. Ale klikałem ponowne połączenie Bluetooth i w sekundę mnie podłączało znowu do zestawu. Wtedy mogłem rozmawiać.
Odpowiedz
#8
Bo telefonem podczas jazdy sie nie bawi Oczko masz glosowo nr wybrac .
Odpowiedz
#9
Dokładnie. Trochę dziwne że z 6-tką nie współpracuje, tymczasem z 5-ką i SE bez problemu, a także zostały wyprodukowane dużo później.
Odpowiedz
#10
(11-16-2017, 4:18 )pluto303 napisał(a): Dokładnie. Trochę dziwne że z 6-tką nie współpracuje, tymczasem z 5-ką i SE bez problemu, a także zostały wyprodukowane dużo później.

a może by się ktoś wypowiedział co ma iphona 7 lub 8 czy w pełni współpracuje ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości