Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VSS sensor , mryga D4 , licznik wariuje
#1
Witam, Potrzebuję pomocy licznik mi dziwnie skacze , później zapala mi się lampka D4. Czytałem gdzieś, że to może być VSS sensor???? proszę o pomoc, może ktoś ma do odsprzedania ten sensor i instrukcji wymiany!!! Podzdr :o
Odpowiedz
#2
PW
Odpowiedz
#3
to samo mi się dzieje, a jak się już nagrzeje to przestaje mi licznik wariować
Odpowiedz
#4
Zanim zakupicie VSS to polecam wymontować Wasz z samochodu i policzyć zęby zębatki (na obudowie jest KEiHIN 1 lub 2) coby się nie okazało, że z dwóch trza jeden składać Oczko NIestety nie każdy VSS pasuje do konkretnego modelu.
v6
Odpowiedz
#5
dwa razy wymieniałem,
obiawy te same ,
na 100% vss ,
raczej proste , u mnie to 150 paundów kosztuje Uśmiech ,
ale nikt mnie nawet słowem nie oswiecił że są jakieś różne? rodzaje?
hmm
(moze dlatego że oni tu po num reg. częsci w serwisach szukają)
dobrze wiedzieć na przyszłość...
Odpowiedz
#6
prawdopodobnie różnica koła wynika ze stosowania różnych dyfrów lub też różnica bierze się z tego, że jeden funkcjonuje w milach, a w EDM w kilometrach.

Zdziwiłem się, gdy chciałem VSS z Hondy 95' wpakować do Acury 92' - jak zawsze przez ciekawość żabki policzyłem i na całe szczęście.

150 funciaków to nówka oczywiście warta?
v6
Odpowiedz
#7
pewnie że warta Uśmiech
Odpowiedz
#8
jak przystało na OEM ceną jest odpowiednia Uśmiech

ale jest szansa, że przejeździ kolejne 200 tyś Uśmiech

Jakie są ceny części w ASO UK w porównaniu do cen krajowych?
v6
Odpowiedz
#9
Witam, mam dokładnie ten sam problem, w związku z tym że jestem świeżo upieczonym posiadaczem legenda to na chwilę obecną nie śmierdzę groszem Uśmiech Pytałem w kilku sklepach i dowiedziałem się że czujnik można dostać tylko w serwisie :? Dlatego też poszukuję używanego czujnika i chciałbym go sam wymienić, jeżeli ktoś miałby takie cudo na sprzedaż bardzo proszę o kontakt.
Honda Legend coupe 3.2 aut.
Odpowiedz
#10
PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości