Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KA9 Lewa przednia półoś
#1
Witam wszystkich,

przedwczoraj założyłem konto na forum, a już dzisiaj potrzebuję pomocy. W samochodzie pękła lewa przednia półoś. W ASO cena to ponad 4tys. zł, na allegro znalazłem 2 używane sztuki za ok. 600zł. Wszystkie serwisy internetowe odpowiadają, że albo część jest niedostępna, albo w podobnej cenie do ASO.
Na ebay znalazłem półoś opisaną jako Acura RL, ale nie zgadza się liczba zębów.
Czy możecie powiedzieć mi jakie jeszcze mam opcje do szukania?

Z góry dziękuję za odpowiedź,
Pozdrawiam,
Marcin
Odpowiedz
#2
Może dać do regeneracji? Sam ostatnio wysłałem do regeneracji półośkę, bo miała wżery. To chyba normalne w tych modelach, niestety.
Odpowiedz
#3
(11-30-2017, 9:53 )Endriu napisał(a): Może dać do regeneracji? Sam ostatnio wysłałem do regeneracji półośkę, bo miała wżery. To chyba normalne w tych modelach, niestety.

Tyle, że ona dosłownie pękła na pół. Była całkowicie przerdzewiała, także o regeneracji nie ma mowy
Odpowiedz
#4
Zadzwoń i zapytaj. Wydaję mi się że powinni to naprawić Uśmiech
Odpowiedz
#5
ja mialem poltora roku temu problem z tym na skreconej kierownicy w lewo deplem buta na maxa i chrupla hehe w Bdg mam goscia od przegubow i polosi bardzo tanio mi zrobil tzn wymienil na inna
Odpowiedz
#6
Skończyło się na kupnie używanej na allegro, już zamontowana, wszystko chodzi ładnie Uśmiech
Odpowiedz
#7
Moim zdaniem lepiej byłoby zepsutą zregenerować i mieć spokój. Bo używka znów może przegnić i będzie problem. Ale oby służyła jak najdłużej Uśmiech
Odpowiedz
#8
(12-28-2017, 23:10 )Endriu napisał(a): Moim zdaniem lepiej byłoby zepsutą zregenerować i mieć spokój. Bo używka znów może przegnić i będzie problem. Ale oby służyła jak najdłużej Uśmiech

No ok, jestem pełen wątpliwości, ale zawsze chętnie dowiem się czegoś nowego. Na czym miałaby polegać regeneracja pękniętej ośki? Bo rozumiem gdyby była w kiepskim stanie, ale jeśli pękła na pół, to jak ją zregenerować? Chyba, że chodzi po prostu o wytoczenie nowej osi, to wtedy wszystko dla mnie jasne, aczkolwiek słowo "regeneracja" mi nie pasuje Uśmiech
Odpowiedz
#9
(12-29-2017, 10:04 )Marcin_K napisał(a): No ok, jestem pełen wątpliwości, ale zawsze chętnie dowiem się czegoś nowego. Na czym miałaby polegać regeneracja pękniętej ośki? Bo rozumiem gdyby była w kiepskim stanie, ale jeśli pękła na pół, to jak ją zregenerować? Chyba, że chodzi po prostu o wytoczenie nowej osi, to wtedy wszystko dla mnie jasne, aczkolwiek słowo "regeneracja" mi nie pasuje Uśmiech

Wydaję mi się że po prostu niektóre części zostawiliby, a to co pękło, wymieniliby na nową część. Rozbierają ją, czyszczą itd. Na aukcjach widziałem, że ceny zaczynały się od 500 zł za używaną półoś. A nie wiadomo w jakiej jest kondycji. Mi razem z wysyłką i regeneracją wyszło 400 zł. Osobiście wolę część zregenerować, niż kupić część używaną niewiadomego stanu. Przynajmniej wiem co mam Uśmiech
Odpowiedz
#10
rozp******** sie polosi w legend to standart....wystarczy dac rure na skreconych kolachDuży uśmiech




____________________________________________
Legend95
Ostrzegam Cię po raz ostatni.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości