Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zarówki LED
#1
Witam,

Ostatnio wymienialem u siebie oswietlenie na LED. Troszke sie natrudzilem doborem odpowiednich zarowek zatem oto podaje wam liste co ile gdzie i jakie Uśmiech

Rejestracja: W5W, T10 x2
Bagaznik: W5W, T10 x2
Gorne oswietlenie tyl: C5W 31 mm x2
Gorne oswietlenie przod: W5W, T10 x2
Drzwi: W5W, T10 x4
Popielniczka: T5 x1
Schowki: T5 x2
Lusterka w oslonach przeciwslonecznych C5W, C1,2W, 30 mm

Polecam swiatlo biale bez przesadnej niebieskiej poswiaty. Doda to wnetrzu odrobine nowoczesnosci bez nadbiernego wiejskiego tuningu.
Odpowiedz
#2
Bardzo cenne informacje. Dzięki.
Odpowiedz
#3
Mógłbyś wrzucić foto jak zapalniczka swieci ?
Odpowiedz
#4
(11-30-2017, 19:16 )NethroN napisał(a): Witam,

Ostatnio wymienialem u siebie oswietlenie na LED. Troszke sie natrudzilem doborem odpowiednich zarowek zatem oto podaje wam liste co ile gdzie i jakie Uśmiech

Rejestracja: W5W, T10 x2
Bagaznik: W5W, T10 x2
Gorne oswietlenie tyl: C5W 31 mm x2
Gorne oswietlenie przod: W5W, T10 x2
Drzwi: W5W, T10 x4
Popielniczka: T5 x1
Schowki: T5 x2
Lusterka w oslonach przeciwslonecznych C5W, C1,2W, 30 mm

Polecam swiatlo biale bez przesadnej niebieskiej poswiaty. Doda to wnetrzu odrobine nowoczesnosci bez nadbiernego wiejskiego tuningu.

Sporo tego, jeśli nie tajemnica to ile w sumie kosztowały te LEDy ?
Odpowiedz
#5
(12-01-2017, 2:40 )dariusz2880 napisał(a): Mógłbyś wrzucić foto jak zapalniczka swieci ?

Wlasnie o zapalniczce zapomnialem. Uswiadomilem sobie jak rozebralem konsole Uśmiech

Nie sa to duze pieniadze. Za ten zestaw zaplacilem 30 zl z tym ze musze kupic jeszcze dwie rurki do oslon przeciwslonecznych. Te najciezej znalezc i sa najdrozsze. Ok 10 zl sztuka. Czyli razem wyjdzie ok 50 zl

Mozna kupic tutaj:
http://allegro.pl/zarowka-w5w-5x-led-505...74986.html
Odpowiedz
#6
Super pomysł,
Mam tylko pytanie do fachowców - wymiana żarówek w drzwiach i w górnym oświetleniu to podważenie plastików delikatnie czy jakieś specjalistyczne rozbiórki ?
Nie chciałbym połamać elementów i zamiast ładnego światła będę szukał używanych części :-)

Z bagażnikiem i rejestracją z tyłu juz kiedyś walczyłem i myślę iz tam sobie poradzę.
Odpowiedz
#7
Z powodzeniem sobie poradzisz. Jest duzo latwiej niz w przyadku bagaznika. Trzeba tylko uwazac bo klosze sa troche bardziej delikatne.
Odpowiedz
#8
(12-04-2017, 6:24 )refi68 napisał(a): Super pomysł,
Mam tylko pytanie do fachowców - wymiana żarówek w drzwiach i w górnym oświetleniu to podważenie plastików delikatnie czy jakieś specjalistyczne rozbiórki ?
Nie chciałbym połamać elementów i zamiast ładnego światła będę szukał używanych części :-)

Z bagażnikiem i rejestracją z tyłu juz kiedyś walczyłem i myślę iz tam sobie poradzę.

w manualu są rysunki, że wszystkie podważania plastików powinny być wykonywane przez ściereczkę i np. wąski śrubokręt
Odpowiedz
#9
Witam.
Spaliła mi się przeciwmgłowa - orientujecie się Panowie jaki to typ żarówki?
Pozdrawiam
Odpowiedz
#10
Dodam, że przednia
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości