Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LS430 przypadek?
#11
(12-08-2017, 10:13 )Bonio86 napisał(a): carlos słucham?!
poczekamy aż wprowadzą w wymiarze us
[Obrazek: d03db8dea97e2ea5b9e9386ef0ee58e8_big.jpg?1512691250]

Panie teraz to źle wygląda. Już lepiej było rozpocząć nową tradycje  Diabeł
Odpowiedz
#12
poczekam aż wprowadzą w wymiarze us Duży uśmiech wtedy to będzie miało ręce i nogi
klapa us i eu są takie same w lexie, nie jak w przypadku legenda że blenda od podświetlenia rejki jest węższa
Odpowiedz
#13
było szeroką kłaść.

Legenda nie ma co porównywać do LSa - to jest przepaść pod prawie każdym względem. Prawie, bo Legend jest po prostu ładniejszy Uśmiech zgrabniejszy, mniej wielorybowaty, lżejszy optycznie... LS przedlift jest z przodu brzydki. A reszta to deklasacja - silnik, wyposażenie, cisza w aucie, osiągi...

Uwielbiam LSa, ma mnóstwo zajebistych gadzetów. Mój kumpel, z którym prowadze własnie Wrocławskie Car Spoty ma takiego LSa w President. Moim faworytem są falujące z lewa na prawą i na zad kratki nawiewu Uśmiech Jeśli lewa lub prawa część auta jest nasłoneczniona bardziej to zakres przsuwania się kratek nawiewu jest inny. No panie i panowie - mają rozmach w Lexie Uśmiech
Odpowiedz
#14
(12-09-2017, 2:28 )jasinski napisał(a): było szeroką kłaść.

Legenda nie ma co porównywać do LSa - to jest przepaść pod prawie każdym względem. Prawie, bo Legend jest po prostu ładniejszy Uśmiech zgrabniejszy, mniej wielorybowaty, lżejszy optycznie... LS przedlift jest z przodu brzydki. A reszta to deklasacja - silnik, wyposażenie, cisza w aucie, osiągi...

Uwielbiam LSa, ma mnóstwo zajebistych gadzetów. Mój kumpel, z którym prowadze własnie Wrocławskie Car Spoty ma takiego LSa w President. Moim faworytem są falujące z lewa na prawą i na zad kratki nawiewu Uśmiech Jeśli lewa lub prawa część auta jest nasłoneczniona bardziej to zakres przsuwania się kratek nawiewu jest inny. No panie i panowie - mają rozmach w Lexie Uśmiech

Za podobne pieniądze wolałbym zdecydowanie Kb1 jako bardziej " świeże" i nowsze auto.
Odpowiedz
#15
termoba77 rozważałem ten zakup, niestety kolega z tego forum mnie odwiódł od tego pomysłu z czego się bardzo cieszę. Ten model lexusa jeszcze nie był projektowany przez księgowych w porównaniu do kb1
Odpowiedz
#16
Jeśli miałeś do wyboru KB i LS to dokonałeś właściwego wyboru. Ja do dziś najlepiej wspominam mojego GS-a pod względem wygody i komfortu podróżowania. Tak patrząc z perspektywy czasu gdybym przy zakupie Ka9 miał wiedzę jaką mam teraz, to szukał GS-a tak jak miałem wtedy w planach. Ale patrząc w przyszłość, wydaje się, że następne moje auto to będzie mały autobus w stylu Hondy Odyssey niż luksusowy sedan...
Odpowiedz
#17
Carloss nad odysseyem myślałem choć te padające automaty w nich mnie odstraszyły.
Odpowiedz
#18
Dziś przy pomocy kolegi zmieniliśmy żarówki z przodu w moim LS, 2 były w różnych barwach, poza tym każda świeciła gdzie indziej, po demontażu okazało się że siedzi tam nawet d2r zamiast d2s, więc byle co aby było na sztukę.
Póki co wpadły bosmy 6000k, kolor światła jest ok jak dla mnie, nie jest za bardzo niebieski co miało miejsce w przypadku chińskiego palnika na którym pisało że to 4300, barwa jest taka raczej jak na me gusto pogranicze białego z niebieskim. Po założeniu żarówek pozycja 2 strumieni światła wróciła do normy w jeden poziom

tak było przed
[Obrazek: c4060d93ba560037c15500e8b4964ea0_big.jpg?1513478065]

i po
[Obrazek: c97ee94e4bc25e28c7301e24d6a85a68_big.jpg?1513478065]
Odpowiedz
#19
masz spryskiwacze czy tylko zaślepki?
v6
Odpowiedz
#20
Spryski. Działające. Samopoziomowanie też działa
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości