Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LS430 przypadek?
(12-08-2017, 10:13 )Bonio86 napisał(a): carlos słucham?!
poczekamy aż wprowadzą w wymiarze us
[Obrazek: d03db8dea97e2ea5b9e9386ef0ee58e8_big.jpg?1512691250]

Panie teraz to źle wygląda. Już lepiej było rozpocząć nową tradycje  Diabeł
Odpowiedz
poczekam aż wprowadzą w wymiarze us Duży uśmiech wtedy to będzie miało ręce i nogi
klapa us i eu są takie same w lexie, nie jak w przypadku legenda że blenda od podświetlenia rejki jest węższa
Odpowiedz
było szeroką kłaść.

Legenda nie ma co porównywać do LSa - to jest przepaść pod prawie każdym względem. Prawie, bo Legend jest po prostu ładniejszy Uśmiech zgrabniejszy, mniej wielorybowaty, lżejszy optycznie... LS przedlift jest z przodu brzydki. A reszta to deklasacja - silnik, wyposażenie, cisza w aucie, osiągi...

Uwielbiam LSa, ma mnóstwo zajebistych gadzetów. Mój kumpel, z którym prowadze własnie Wrocławskie Car Spoty ma takiego LSa w President. Moim faworytem są falujące z lewa na prawą i na zad kratki nawiewu Uśmiech Jeśli lewa lub prawa część auta jest nasłoneczniona bardziej to zakres przsuwania się kratek nawiewu jest inny. No panie i panowie - mają rozmach w Lexie Uśmiech
Odpowiedz
(12-09-2017, 2:28 )jasinski napisał(a): było szeroką kłaść.

Legenda nie ma co porównywać do LSa - to jest przepaść pod prawie każdym względem. Prawie, bo Legend jest po prostu ładniejszy Uśmiech zgrabniejszy, mniej wielorybowaty, lżejszy optycznie... LS przedlift jest z przodu brzydki. A reszta to deklasacja - silnik, wyposażenie, cisza w aucie, osiągi...

Uwielbiam LSa, ma mnóstwo zajebistych gadzetów. Mój kumpel, z którym prowadze własnie Wrocławskie Car Spoty ma takiego LSa w President. Moim faworytem są falujące z lewa na prawą i na zad kratki nawiewu Uśmiech Jeśli lewa lub prawa część auta jest nasłoneczniona bardziej to zakres przsuwania się kratek nawiewu jest inny. No panie i panowie - mają rozmach w Lexie Uśmiech

Za podobne pieniądze wolałbym zdecydowanie Kb1 jako bardziej " świeże" i nowsze auto.
Odpowiedz
termoba77 rozważałem ten zakup, niestety kolega z tego forum mnie odwiódł od tego pomysłu z czego się bardzo cieszę. Ten model lexusa jeszcze nie był projektowany przez księgowych w porównaniu do kb1
Odpowiedz
Jeśli miałeś do wyboru KB i LS to dokonałeś właściwego wyboru. Ja do dziś najlepiej wspominam mojego GS-a pod względem wygody i komfortu podróżowania. Tak patrząc z perspektywy czasu gdybym przy zakupie Ka9 miał wiedzę jaką mam teraz, to szukał GS-a tak jak miałem wtedy w planach. Ale patrząc w przyszłość, wydaje się, że następne moje auto to będzie mały autobus w stylu Hondy Odyssey niż luksusowy sedan...
Odpowiedz
Carloss nad odysseyem myślałem choć te padające automaty w nich mnie odstraszyły.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości