Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opony zimowe
#11
Ja bym raczej celował w coś wyżej. Blizzak hamuje 5 metrów (!!) bliżej na mokrym. Przepaść.
Odpowiedz
#12
Ja mam michelin alpin tylko komplet kosztuje w granicach 2500zł ale w oryginalnym rozmiarze i powiem szczerze nie narzekam. Toyo miałem na accordzie i sprawowały się dobrze tylko dziwna ta cena może to jakaś wyprzedaż.
Odpowiedz
#13
Frigo HP2


Ja też miałem te opony w Acco i byłem z nich bardzo zadowolony.
Jakoś nie za bardzo ufam tym "niezależnym" testom w niemieckich gazetach motoryzacyjnych, gdzie zazwyczaj wszystkie auta porównywane są do VW, a opony do Conti.
Odpowiedz
#14
Śmigam na czymś takim i jestem bardzo zadowolony z tych opon
https://www.oponeo.pl/dane-opony/nokian-...MUQAvD_BwE
Odpowiedz
#15
Też mam nokiany wr ale następne raczej będą bridgestone. W Dębicę nie wierzę od 1990 roku ?
Odpowiedz
#16
(12-07-2017, 7:02 )pablo diablo napisał(a): Też mam nokiany wr ale następne raczej będą bridgestone. W Dębicę nie wierzę od 1990 roku ?

Kolego Dębica sie bardzo poprawiła i oby tak dalej .
Odpowiedz
#17
Nie przekonasz mnie. Za dużo czasu spędziłem na upalaniu gietekiem żeby uwierzyć w budżetową oponę do dwutonowego auta z możliwością jazdy dużo powyżej 200 kmh. Czasem nawet 3 metry drogi hamowania robi różnicę. Na oponach się nie oszczędza..
Poza tym nie widzę w katalogu dębica frigo hp2 w rozmiarze homologowanym do legendy?
Odpowiedz
#18
(12-07-2017, 7:02 )pablo diablo napisał(a): Też mam nokiany wr ale następne raczej będą bridgestone. W Dębicę nie wierzę od 1990 roku ?

to i ja się dołączę z pochlebstwami co do nokianów a największa zaleta jak dotąd to , że są bardzo ciche.
miałem continentale wielokrotnie i nie ma lepszych opon faktycznie na mokrą i śliską jezdnię.
Odpowiedz
#19
Dzieki za opinie. Ja mialem Nokiany w Acco i bylem bardzo zadowolony. Kto wie czy ich nie wezme.
A stosujecie szerokosc 235 ? Czy schodzicie nizej na 225 ?
Odpowiedz
#20
ostatnio zanabyłem kb1 z nokianami 225 jakby ktoś chciał to odsprzedam.

Wrażeń brak bo auto mam w trakcie rejestracji.


Nokiany uważam za budżetową i niezłą alternatywę dla opon premium
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości