Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konsumpcja plynu do spryskiwaczy
#1
Panowie,

jaka macie konsumplje plynu to spryskiwaczy ? U lyka prawie tyle ile jara benzyny :Uśmiech co miesiac musze wlac piateczke plynu bo jezdze na swiecacej kontrolce. Zdaje sobie sprawe, ze jest kilka dysz do obsluzenia, ale bez przesady.

Podejrzewam jedna rzecz, choc nie do konca. Przewod ktory zasila dyszke ramienia wycieraczki zwisa niepodlaczony. Szukalem miejsca zeby go podlaczyc, ale niestety nigdzie go nie widze. Odpinalem nawet plastikowa listwe pod szyba, ale nic tam nie znalazlem. Ma ktos moze schemat instalacji spryskiwaczy ? Moze jak podlacze ta dyszke to troche zmniejszy konsumpcje plynu bo byc moze leje sie tamtedy bez opamietania.
Odpowiedz
#2
Witaj ja nie zwracam uwagi na to jak swieci kontrolka dolewam Oczko
Ale zatankuje do pełna teraz jak wyruszę w trasę i sprawdze czy jest tak zle jak mowisz Oczko)


P.s Sugerujesz ze płyn gdzies ucieka ?
Odpowiedz
#3
No wlasnie wydaje mi sie ze gdzies ucieka.

Dolewka raz na miesiac to jak dla mnie lekka przesada. Ale zaakceptowalem spalanie wiec w razie potrzeby zaakceptuje i spożycie plynu Uśmiech
Odpowiedz
#4
Weź drugą osobę i niech użyje sprysku a Ty obserwuj czy z wężyka się leje. Będziesz wiedział czy jest coś nie tak bez schematu instalacji spryskującej Szczęśliwy
Odpowiedz
#5
Wydaje mi sie ze nic nie zrobisz Poprostu tyle płynu idzie jak chcesz zaoszczędzić to jezdzij bez świateł zeby lamp nie mylo gdy używasz spryskiwaczy Oczko

Juz taki temat gdzies chyba był nadmierne zużywanie płynu .
Odpowiedz
#6
lampy swoje biorą Uśmiech
Odpowiedz
#7
Dokładnie jak już chcesz oszczędzać przygaszaj światła przy podawaniu płynu na szyby to trochę może i głupawe ale pójdzie ci na pewno mniej płynu
Odpowiedz
#8
A nie szkoda żarników?
Odpowiedz
#9
Można wyjąc bezpiecznik od spryskiwaczy bo wg mnie same spryskiwacze dają mizerny efekt na lampach a płynu zyżywają chyba więcej niż na szyby.
Jak pada to u mnie zbiornik wystarcza czasami tylko na 200-300 km Smutny
Odpowiedz
#10
konsumpcja płynu jest spora i trzeba sie do tego przyzwyczaić Uśmiech mi ostatnio na trasie 1600km, gdzie błoto pośniegowe i sól zużył 15 litrów płynu Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości