Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legend coupe manual
#1
Belg chyba wie co sprzedaje bo cena zabija <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=v1xvncfmqcem">http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=v1xvncfmqcem</a><!-- m -->
Odpowiedz
#2
Poza brakiem seryjnego radia, czysty stock, stan wydaje sie idealny i manual, rzadkość. Choc 36 tysięcy zł za auto z 1993 roku :roll:
BTW: Zauważyliscie, ze nawet w najlepiej zadbanych egzemplarzach, po czasie "defasonuja" sie elementy okladzin bagażnika prawie zawsze w tym samym miejscu ( w glebi bagaznika po lewej stronie, widać gąbke kanapy )
Odpowiedz
#3
Gosc capnal to auto na handel i chyba troche przesadzil. Ten wozek jeszcze do niedawna wisial na autoscuot we Wloszech za 4tys jak pamietam.
Odpowiedz
#4
Ci ludzie chyba ocipli zupełnie!
Nie zdziwiłbym się gdyby to było w Polsce.... Oczkoale tu się dziwie.

zobaczymy jak potoczy się historia tego auta w ogłoszeniach Uśmiech
v6
Odpowiedz
#5
Duże wrażenie robi - zwłaszcza od spodu Oczko Myślę, że kupiec się znajdzie. Tych aut już nie przybywa.. a ceny takich egzemplarzy będą rosły.
Odpowiedz
#6
baltom napisał(a):Tych aut już nie przybywa.. a ceny takich egzemplarzy będą rosły.

Pod warunkiem, ze auto jest w mega stanie pod wzgledem utrzymania. W innym przypadku - watpie :?
Odpowiedz
#7
stosek napisał(a):Pod warunkiem, ze auto jest w mega stanie pod wzgledem utrzymania. W innym przypadku - watpie :?
No oczywista oczywistość - cena auta nie rośnie wprost proporcjonalnie do ilości przerdzewiałych i zużytych elementów - przynajmniej ja o tym nie słyszałem
Odpowiedz
#8
stosek napisał(a):Ten wozek jeszcze do niedawna wisial na autoscuot we Wloszech za 4tys jak pamietam.

Dokładnie - to auto było inspiracją mojego noworocznego postanowienia zakupu takiego auta Duży uśmiech niestety kurs EUR/PLN na poziomie >4 PLN nie pozwolił mi na wycieczkę po ten konkretny model... :evil:

A Ty Stasiu lepiej pochwal się co tam ostatnio zmajstrowałeś Szczęśliwy
Właściciel Hondy Legend - człowiek bez marzeń... przynajmniej tych motoryzacyjnych Oczko
Odpowiedz
#9
dół prawie taki jak u mnie Uśmiech

ja mam świeżo zrobioną konserwację w kolorze szarym dobranym do koloru spodu :mrgreen:

aut tych nie przybywa, ale bez przesady - do youngtimera to jeszcze kilka ładnych latek brakuje Uśmiech
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości