Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HONDA LEGEND 2009 - test
#11
Kierunek rozwoju stylizacji Legend bardzo mi się podoba. Jak wyżej pisałem, jedynie grill mi do tej całości nie pasuje.

Wstyd się przyznać, ale parę dni temu, patrząc od tyłu, pomyliłem nową Accord z Legend 2009 :mrgreen:

[Obrazek: accord2008_2.jpg]
v6
Odpowiedz
#12
Jeśli weźmiemy pod uwagę, że producent zakładał, iż głównym rynkiem zbytu są USA to samochód i tak wygląda fantastycznie. Wystarczy porównać go z osiągnięciami stylistycznymi Nissana w modelu Maxima i od razu lżej na sercu. http://nissan-maxima.net/pictures/ ( Zawsze zasatanawiam się co wdychają styliści Nissana, ale pewnie to samo co styliści Maybacha.)

Co mnie dziwi w kierunku rozwoju tego auta: jeszcze III generacja miała silnik ustawiony podłużnie i proporcje - długi tylny zwis i krótki przedni - obiecujące wręcz napęd na tylne koła, a tym czasem napęd był na przednią oś. IV generacja ma napęd na 4 koła z możliwością dystrybucji do 70% momentu na tył, a silnik ustawiony poprzecznie...
Odpowiedz
#13
Owszem, Legend nie jest zły, ale już pozostałe auta Acury w mojej opinii mijają sie z dobrym gustem.

z tym rozdziałem mówisz o SH-AWD?
v6
Odpowiedz
#14
stylizacja tyłu ładna, przód powinni wziąć na warsztat jacyś tunerzy od grillowania. ale i tak w zestawieniu z konkurencją hicior.
Odpowiedz
#15
(03-28-2011, 8:07 )Paweu napisał(a): IV generacja ma napęd na 4 koła z możliwością dystrybucji do 70% momentu na tył, a silnik ustawiony poprzecznie...

Do 100% na jedno koło.
Odpowiedz
#16
Jak pisze Paweu do 70%, na trzy pozostałe przekazywane jest podtrzymanie napędu po 10% na koło.
Oczywiście taki rozdział mocy dotyczy każdego z kół, nie tylko tylnych.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości