Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co dzisiaj zrobiłem przy Legendzie;)
#11
Podłokietnik to nie problem dla mnie problem był podłączenie 7 kabli bo tyle trzeba zeby to działało .
Mam maniaka na obrazie płyty podaj e-mail to ci wyślę .
Dalej moge ci załatwić cały komplet niestety nie bawię sie w zdjecia i schemat jak to podłączyć i co rozebrać .
Odpowiedz
#12
jeśli się nie bawisz w tutoriale to w wolnej chwili wrzuć film z modów będących n aucie. Z pewnością chętnie je zobaczmy ;-)
v6
Odpowiedz
#13
(01-07-2018, 10:25 )Legend95 napisał(a): jeśli się nie bawisz w tutoriale to w wolnej chwili wrzuć film z modów będących n aucie. Z pewnością chętnie je zobaczmy ;-)

Juz powiedziałem jeżeli bedzie możliwość wrzucenia filmów na forum z tel chętnie to zrobie Oczko
Odpowiedz
#14
Dobrze panowie zrobie poradnik moze nie bedzie profesjonalny ale sie postaram dopuki Honda rozebrana Oczko
Odpowiedz
#15
tu dasz radę

https://vimeo.com/about
v6
Odpowiedz
#16
Też chętnie bym taki poradnik zobaczył. Dzięki Dariusz. Tylko nie zapomnij zdjęć i szczegółów. Ogólnikowo raczej wszyscy wiemy jak zamontować, także tego nie potrzeba. Najlepiej krok po kroku i jakie problemy napotkałes, jak je rozwiązałes wraz ze zdjęciami. Profesjonalnie absolutnie nie musi być, ale dobrze udokumentowany proces + szczegółowy opis. Dzięki
Ps. Filmiki mile widziane
Odpowiedz
#17
Witam möge przesłać na whatsapp jak ktoś jest chętny nr tel priv .
Odpowiedz
#18
Dariuszu, to jest forum dla wszystkich zainteresowanych i postujemy tutaj po to, zeby kazdy mogl sie czegos dowiedziec/nauczyc. Jak zamierzasz tylko na whatsappie postowac szczegoly to ten temat nie jest na tym forum w ogole potrzebny, imho. Jak bede chcial whatsappowac to sie odezwe a tymczasem mozna chyba ten temat zamknac/usunac, Peter, Legend95?
Odpowiedz
#19
Kemocie masz racje każdy sie dowie i nauczy ! Czy ja powiedziałem ze nie zrobie poradnika ?
Myślisz ze to zajmuje jeden dzien ? Ja pracuje i nie mam czasu mam tylko weekendy wolne !!!
Jak bedzie poradnik to będziesz mógł sobie dyskutować na ten temat .

[Obrazek: 544f7f09fcd9.jpg]

[Obrazek: 589448bb8f4e.jpg]

[Obrazek: 385219a16dbe.jpg]

[Obrazek: a4f98bacdbf8.jpg]

[Obrazek: 58e1100adae6.jpg]
Odpowiedz
#20
(01-09-2018, 3:01 )kemot napisał(a): Dariuszu, to jest forum dla wszystkich zainteresowanych i postujemy tutaj po to, zeby kazdy mogl sie czegos dowiedziec/nauczyc. Jak zamierzasz tylko na whatsappie postowac szczegoly to ten temat nie jest na tym forum w ogole potrzebny, imho. Jak bede chcial whatsappowac to sie odezwe a tymczasem mozna chyba ten temat zamknac/usunac, Peter, Legend95?

Nie Kemot, poczekamy Dariusz jest jak powiew wschodniego wiatru; najpierw delikatnie dmucha i muska a za sekundę jest prawdziwy huragan! Oczko
Dajmy mu szansę rozkręci sięUśmiech
Już się nauczył pisać bez znaków zapytania,nauczy się również wrzucać filmy i zdjęcia z opisami.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości