Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xenony w lampach Legend
#91
mam pytanie czy ktos sie interesował automatycznym sterowaniem wysokości świateł przy Xenonie ,
patent z kabiny nie jest rozwiązaniem , Xenon musi miec w pełni Automatyczna regulacje , czujnik regulacji powinien być umieszczony na osi pojazdu (np.wahacz) ,
jak wygląda zaadoptowanie Lamp od E39 ?

edit

[Obrazek: bmw_front.jpg]
Odpowiedz
#92
Oto moja K9 po przeróbce . Wielkie dzięki Legend95 za pomoc i rady.

[Obrazek: fabc268a60255c74m.jpg]
Odpowiedz
#93
Wyglada fajnie, ale jakies lepsze fotki by sie zdalo Oczko Oraz jak swieci w nocy.
Semper Fi! // In JDM we trust!
Odpowiedz
#94
Ja już mam u siebie wsadzone xenony od jakiegoś czasu ale musze uzupełnić je w jakieś markowe żarniki ponieważ chinszczyzna to kiepski wybór i wtedy powrzucam foty.
Ogólnie dla przypomnienia lampy JDM wnętrze zrobione na czarno/soczewka bi-xenonowa hella
żarniki mają dojść niebawem to będzie pogoda to coś porobie.

Co do adaptacji lamp z BMW to nie wiem czy to jest możliwe, już predzej bebechy z wnętrza lampy

Mam pytanie bo lampy JDM miały 3 śruby do regulacji.
2 odpowiadają za regulacje odbłyśnika lampy dziennej/drogowej
1 odpowiadająca za regulacje odbłyśnika lampy przeciwmgłowej
Jeżeli tak jest to te 2 śruby od dziennej to umożliwiają ruch tylko góra dół? Czy np jedna śruba odpowiada za góre/doł druga za prawo/lewo?
Odpowiedz
#95
[Obrazek: fc8s1.jpg]

Tak to na obecną chwile wygląda. Lecz mam plan wywalić te osłony chromowane i samą soczewke zostawić.
Odpowiedz
#96
ładnie jak na pierwszą samodzielną przeróbkę.

czy prawa soczewka nie jest ciut wyżej jak lewa?

Przydałaby się fotka frontalna Uśmiech
Odpowiedz
#97
Myślę, że to bardziej wina zdjęcia bo wyglądają na równe tylko denerwuje mnie, że jak się typowo od frontu popatrzy to auto jak by zeza miało Duży uśmiech i muszę z tymi śrubami pokombinować i ustawić tą maskownice.
Postaram się zrobić jak świeca w nocy i frontalne w miare szybko

i muszę zmienić tą ramke od rejestracji O matkoO matko
Odpowiedz
#98
Hej,
odkopię trochę temat.
Jak wygląda rozklejanie oryginalnych lamp w KA9 ?
Czy metoda nożyk + piekarnik wystarczą aby rozkleić lampę ?
Czy do wyjęcia lampy z samochodu jest potrzeba ściągania zderzaka ?
Czy ściąganie tylnych lamp wymaga ściągania zderzaka ? (wiem, że nie ten wątek ale nie chcę generować nowych wątków, może ktoś będzie wiedział)
Dzięki!
Odpowiedz
#99
Aby zdjąć przednie lampy trzeba najpierw zdjąć zderzak a następnie odkręcić pas przedni.
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
U mnie wyszło to tak : https://plus.google.com/app/basic/photos...pgpnum%3D1

U mnie wyszło to tak. [Obrazek: 6070147946339366930?cbp=1emqj6pbzuas9&hl...pgpnum%3D1]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości