Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xenony w lampach Legend
#41
No ladnie to wyglada przy twoich xenonach ale jestem ciekaw jak swieci?
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#42
to są światła do jazdy dziennej więc świecą tak, że mnie widać, pobierają mało prądu, ale jednocześnie nie oświetlaja mi drogi bo nie do tego służą.


myślę, aby mimo wszystko zrobić im wyłącznik, aby dało się całkowicie wyłączyć.
v6
Odpowiedz
#43
Aaa, do jazdy dziennej, nie zalapalem odrazu Język A co z dlugimi w takim razie?
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#44
soczewka jest bi-xenonem Oczko
v6
Odpowiedz
#45
sama idea super ale ja cały czas wolę DRL w wersji prezentowanej gdzieś na forum z "połówkowym" zasilaniem żarówek. Chociaż ostatnio przyszło mi do głowy że ten sam efekt osiągniemy wrzucając H3 od TIRa :mrgreen: najprostsze rozwiązania są najlepsze

BTW: Marcin, osobiście zamiast dokładać przełącznik zamontowałbym gdzieś po drodze łatwo wyjmowalny bezpiecznik a same DRL puściłbym przez przekaźnik tak aby w momencie włączenia świateł mijania albo postoju dzienne gasły 8-)
Właściciel Hondy Legend - człowiek bez marzeń... przynajmniej tych motoryzacyjnych Oczko
Odpowiedz
#46
aby być w zgodności z prawem to po to mam opisany przekaźnik, aby sygnał wyłączał te światełka, gdy włączam pozycyjne i mijania / drogowe. Pstryczek chciałem, aby podczas sesji foto móc to wyłączyć choć wg przepisów takie światła nie mogą być wyłączalne guziczkiem.

Oczywiście, wolalłbym półświecące żółte rozwiązanie, które konsumuje mało prądu, ale proszę znajdz mi HB3 18W lub mniej lub na 24V :mrgreen:
v6
Odpowiedz
#47
a nie masz problemu ze swiatlami ? bo mi na xenonach czasami 1 albo drugie nie odpala ;/ kupilem xenoniki 2 zestawy dlugie krutkie ... ale te i te maja ten sam problem.... instalacja w aucie jest ok ladowanie tak 4 przetwornice tez tylko nie wiem w czym problem.... czy tandetne przetwornice ?
Odpowiedz
#48
raczej masz tandetne przetwornice lub żarniki.

miałem ten problem podczas prób-ale ustało :mrgreen:

jak mi któryś żarnik dokona żywota to kupie philipsy 5000K
v6
Odpowiedz
#49
A wlasnie chcialem sie zapytac czy nie sa za bardzo niebieskie? Na tamtych zdjeciach zlotowych wlasnie wygladaja bardzo niebieskie te lampy Oczko
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#50
nie nie, to kwestia ustawien aparatu, spójrz na inne zlotowe fotki. Jest taka jednagdzie światło jest dalekie odniebieskiego i ta fotka przedstawia naturalny stan rzeczy.

ale i tak nic nie zastąpi porządnego żarnika.
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości