Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
interfejs diagnostyczny
#21
Legend95, nie wiem jak po ostatnim lifcie, ale jeszcze niedawno w Nissanach GTR R35 był montowany pop-up. Jedno nieostrożne rendez vous ze słupkiem na parkingu i lekko ponad 20k w tył.
Odpowiedz
#22
Pop up błąd idzie zrobic ze nie bedzie wyskakiwał komunikat .
Odpowiedz
#23
hehe w sportowym aucie ochrona pieszego - dobre Duży uśmiech

tak Dariusz2880 - wiemy.
v6
Odpowiedz
#24
(01-11-2018, 21:33 )Legend95 napisał(a): hehe w sportowym aucie ochrona pieszego - dobre Duży uśmiech

tak Dariusz2880 - wiemy.

w manualu jest napisane, że niby nie tylko pieszego Uśmiech
Odpowiedz
#25
(01-11-2018, 18:11 )dariusz2880 napisał(a): Pop up błąd idzie zrobic ze nie bedzie wyskakiwał komunikat .

Dariuszku, kolejny post na Twoim profilu-gratuluję.
To teraz napisz jeszcze jak to zrobić i nie rób sobie jaj bo będę kasował te Twoje "złote myśli".
Odpowiedz
#26
(01-11-2018, 22:37 )Peter napisał(a):
(01-11-2018, 18:11 )dariusz2880 napisał(a): Pop up błąd idzie zrobic ze nie bedzie wyskakiwał komunikat .

Dariuszku, kolejny post na Twoim profilu-gratuluję.
To teraz napisz jeszcze jak to zrobić i nie rób sobie jaj bo będę kasował te Twoje "złote myśli".

Peter myśllisz ze zależy mi na postach jak chcesz to usuń ale nie w tym rzecz .
Jaki masz sterownik ?KEIHIN ?

I can remove this error, put the block, put the cartridges and rigidity from the bottom of the 3 sensors and everything should go away. I used to do so myself !!!

Nie wiem jak to zrobic w Niemczech gość to robi koszt 118- 200€

gadanie ze nieda sie skasować błędu jest dla mnie bzdura! Z kad wiecie ze nieda sie skasowac tego błędu? Tak samo nieda sie wgrać polskiego menu da sie akurat mam magika w Polsce tylko dla jednego legenda za duzo zachodu i jest to nie opłacalne bo trzeba od nowa głos nagrywać .

Nikogo nie obrażam i nie robie jaj !
Odpowiedz
#27
Tak, mam KEIHIN... O matko

OMG z jakiej choinki Ty chłopaku się urwałeś???
Odpowiedz
#28
(01-12-2018, 1:13 )Peter napisał(a): Tak, mam KEIHIN... O matko

OMG z jakiej choinki Ty chłopaku się urwałeś???

Z Świerka kłującego.
Odpowiedz
#29
Dariusz, teoretycznie to sie da wszystko zrobic a w praktyce z Twoich postow/modow dopiero nauczylem sie jak zalozyc choinke zapachowa pod lusterkiem...no wiec chodzi o to, ze czekamy na dokonczenie najpierw Twojego pierwszego... sorry drugiego praktycznego poradnika z ktorego mozna skorzystac w rzeczywistosci Uśmiech.
Odpowiedz
#30
Panowie może mi ktoś powiedzieć jaka jest różnica między tymi urządzeniami i czy warto dołożyć do tego droższego?
https://m.aliexpress.com/item/2045354108.html

https://m.aliexpress.com/item/32241946644.html
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości