Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
interfejs diagnostyczny
#31
Ten tanszy to zwykly obd2 ktorym odczytasz tylko bledy silnika.

Ten drozszy tovjuz dedykowany interfejs do Hondy. Nim zrobisz diagnostyke i adaptacje wszystkich układów.
Pierwszy mozesz sobie darować. Niestety nie wiem jaka jest jakosc tego drugiego. Ale przyznam ze sam rozwazalem kupno HIMa z ryżu.
Odpowiedz
#32
Może się znajdzie I wypowie ktoś kto już maOczko
Odpowiedz
#33
Właśnie zamówiłem ten droższy. Przesyłka darmowa ale czas oczekiwania 15-30dni. Jak tyko przyjdzie to przetestuję i dam znać Oczko
Odpowiedz
#34
(01-15-2018, 3:23 )janol91 napisał(a): Może się znajdzie I wypowie ktoś kto już maOczko

Zawsze warto używać wyszukiwarek

http://honda-legend.pl/showthread.php?tid=3234
Odpowiedz
#35
Czytałem ale konkretów tam dużo nie ma
Odpowiedz
#36
(01-18-2018, 8:33 )janol91 napisał(a): Czytałem ale konkretów tam dużo nie ma

Poza tym jaki interjfes, za ile, gdzie kupiony, jak łączony oraz, że ma pełne funkcjonalności HDS to zupełnie żadnych nie ma.
Odpowiedz
#37
Zatem fajnie byłoby gdybyś sprawdził wszystki opcje; programowanie szyb, diagnostyke układów bezpieczeństwa i komfortu, etc.
W tych pieniadzach, jeśli okazałoby się, że daje rade - mozna zrobić zakup zbiorowy takiej zabawki dla forumowiczów - będzie taniej.

Na to nikt nie odpowiedział. Konkrety to chodzi mi o to jak głęboko można grzebać w wszystkich systemach samochodu
Odpowiedz
#38
(01-18-2018, 19:45 )janol91 napisał(a): Zatem fajnie byłoby gdybyś sprawdził wszystki opcje; programowanie szyb, diagnostyke układów bezpieczeństwa i komfortu, etc.
W tych pieniadzach, jeśli okazałoby się, że daje rade - mozna zrobić zakup zbiorowy takiej zabawki dla forumowiczów - będzie taniej.

Na to nikt nie odpowiedział. Konkrety to chodzi mi o to jak głęboko można grzebać w wszystkich systemach samochodu

Kolego, jeśli HDS HIM, który zakupiłeś na wklejonej wcześniej aukcji nie jest jakimś podrobionym badziewiem, to obsłuży Ci wszystkie funkcje, które obsługuje oryginalny HDS.
Oczywiście zależy to też od tego jaka wersja oprogramowania HDS ( czy nie ma błędów/ jest prawidłowo wypalona, itp. ) jest załączona do skanera.
Upewnij się tylko, że będziesz miał pod co go podłączyć:
1. Laptop z Windows XP
2. Złącze szeregowe-na przelotce USB albo w ogóle system nie wykryje HDS-a albo system będzie bardzo niestabilny/może się rozłączać/nie komunikować prawidłowo z lapkiem/etc.
Odpowiedz
#39
Ok dzięki bardzo za odpowiedź Uśmiech
Odpowiedz
#40
Pop up zlikwidowany niestety musiałem sciagnac te Belkę żebym mógł założyć zderzak japoński z pakietem Modulo. (Ponieważ japonczyki nie miały pop up )Problem wracał 2 razy ale wystarczy wlutowac mały rezystor w desce rozdzielczej i problem znika na zawsze ... pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości