Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
interfejs diagnostyczny
#41
(08-10-2018, 16:46 )dariusz2880 napisał(a): Pop up zlikwidowany niestety musiałem sciagnac te Belkę żebym mógł założyć zderzak japoński z pakietem Modulo. (Ponieważ japonczyki nie miały pop up )Problem wracał 2 razy ale wystarczy wlutowac mały rezystor w desce rozdzielczej i problem znika na zawsze ... pozdrawiam

Ten rezystorek Dariuszu to raczej się wlutowywuje w naboje lub w wiązkę przy nich.
Czy problem zniknie na zawsze?
Nie sądzę, widziałem przypadki, że po jakimś czasie błąd powracał.
Odpowiedz
#42
Nie Petrze trzeba wlutowac w deskę rozdzielcza ..
Odpowiedz
#43
(08-10-2018, 19:03 )dariusz2880 napisał(a): Nie Petrze trzeba wlutowac w deskę rozdzielcza ..
Ale konkretnie w co w desce rozdzielczej?
W nawiewy, drewno czy może wyświetlacz?
Odpowiedz
#44
Zegary
Odpowiedz
#45
(08-11-2018, 7:20 )dariusz2880 napisał(a): Zegary

Jak zawsze pełna i merytoryczna odpowiedź  O matko
Odpowiedz
#46
Oj Peter Oczko wiesz jak ja lubie sie rozpisywać Oczko
Takie informacje dostałem Smutny
Odpowiedz
#47
Jako mało wtajemniczony, ale za to posiadający czytnik spytam - gdzie szukać wejścia do skanera?
Odpowiedz
#48
(10-09-2018, 2:11 )Opiotrek napisał(a): Jako mało wtajemniczony, ale za to posiadający czytnik spytam - gdzie szukać wejścia do skanera?

Pytasz zapewne o złącze OBD?
Lewa strona tuz nad dźwignią otwierania maski.
Odpowiedz
#49
(10-09-2018, 2:39 )Peter napisał(a):
(10-09-2018, 2:11 )Opiotrek napisał(a): Jako mało wtajemniczony, ale za to posiadający czytnik spytam - gdzie szukać wejścia do skanera?

Pytasz zapewne o złącze OBD?
Lewa strona tuz nad dźwignią otwierania maski.

Dziękuję Uśmiech
Odpowiedz
#50
Witam. Znalazłem taki Interfejs cenna bardzo niska więc chętnie bym zakupił i się pobawił pytanie do obeznanych w temacie czy tak jak w opisie da rade nim głębiej pogrzebać czy tylko odczytać błąd i skasować.

www.konektor5000.pl/index.php?p3949,j2534-hds-interfejs-kabel-do-diagnostyki-honda
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości