Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hamulce przedlift VS polift
#1
Witam, orientuje się ktoś czy zaciski pzedlift i polift są kompatybilne. W przed lifcie jest 1 tłoczek a w po lifcie 2.
Odpowiedz
#2
No cóż po raz kolejny sam sobie odpowiem, tak zaciski z przed lifta i po lifta są w 100% kompatybilne, jednak zdecydowanie zacisk dwu tłoczkowy lepiej hamuje.
Odpowiedz
#3
Jak to myslisz kompatybilne? Zaciski jednotloczkowe sa na tarcze grubosci 23mm a poliftowe na tarcze grubosci 28mm, wiec raczej nie sa kompatybilne
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#4
No nie wiem, cała czynność została wykonana u profesjonalisty, i wszystko gra. Nic nie bije i nie lata, jeśli jest tak jak mówisz to kiedy będzie kończyła się tarcza tłoczki wysuną się dalej o 5 mm, nie jest to wielka różnica.
Givan dzięki za podpowiedz, wiedziałem że są jakieś różnice ale nie wiedziałem do końca o co biega. Teraz już wiem czemu ceny tych tarcz są różne. No nic i tak muszę kupić nowe tarcze wiec kupie te grubsze.

No i mam namieszane, szukam tych tarcz i nie wiem co kupić, tarcze o grubości 28mm występują jako 300mm wysokości a ja na 100% mam 282mm.
Może mi ktoś pomóc w tym wyborze?
Odpowiedz
#5
mam wrażenie, że tarcze RL ma z G2 GS, poszukaj z drugiej generacji wersji EDM.

też mi się wydaje, że nie sotsuje się tego zamiennie od tak, jarzma wymieniałeś?
v6
Odpowiedz
#6
Wymieniłem cały komplet, jarzma, zaciski, prowadnice. No właśnie z tego co znalazłem na allegro to wychodzi, że w II genie były takie tarcze.
Odpowiedz
#7
owszem, ale skoro kupiłeś zaciski z G3 z jarzmami to myślę, że powinno dać się założyć tarczę 300mm z Hondy G3
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości