Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
serwis warszawa
#1
Witam, wszystkich użytkowników forum. Od wielu lat jestem wielbicielem marki Honda

Trzy miesiące temu zakupiłem kb1 auto marzenie , poszukuje sprawdzonego miejsca w okolicach warszawy gdzie mógłbym serwisować moją Hondę
Bardzo dziękuje
Odpowiedz
#2
Polecam podjechać do Spinelli-Auto Serwis Samochodów Japońskich w Otwocku. Robiłem u nich wyciek oleju w KA9 i śmiało mogę ich polecić.Sam bym tylko tam serwisował -ale mieszkam po drugiej stronie.
Honda Legend KA9 98r
Odpowiedz
#3
Ja od wielu lat Hondy robię tylko w Hondcar i mogę polecić. Pod wawą - Radzymin.
Odpowiedz
#4
(02-09-2018, 3:39 )marcin62 napisał(a): Ja od wielu lat Hondy robię tylko w Hondcar i mogę polecić. Pod wawą - Radzymin.

Bardzo dziękuje
Odpowiedz
#5
O Radzyminie też dobre opinie czytałem -tylko zniechęcili mnie do siebie kwotą 2,5 tyś za wymianę rozrządu.
Honda Legend KA9 98r
Odpowiedz
#6
(02-12-2018, 17:49 )Karolkovy napisał(a): O Radzyminie też dobre opinie czytałem -tylko zniechęcili mnie do siebie kwotą 2,5 tyś za wymianę rozrządu.

Przypuszczam że na oryginalnych częściach. No ale mało nie jest. Tam za bardzo nie ma kto "zniechęcili" bo Piotr robi sam Hondy. Czasami znajomy z ASO jeszcze robi bodajże "Hiundaje" czy "Kijanki".
Odpowiedz
#7
Części oryginalne zamówiłem u Pawełszczecin -wszystko a nawet więcej za tysiąc zł.1500zł za robociznę -cóż...
Honda Legend KA9 98r
Odpowiedz
#8
(02-14-2018, 21:32 )Karolkovy napisał(a): Części oryginalne zamówiłem u Pawełszczecin -wszystko a nawet więcej za tysiąc zł.1500zł za robociznę -cóż...

Orginalne graty plus wymiana  paska rozrządu dzwoniłem do firmy Automax grochowska 301 sam pasek rolki plus robocizna 3tyś.
Jeżeli dojdzie do tego przegląd plus pompa wodna regulacja zaworów cena może być nawet 5tyś. 
W łodzi słyszałem że jeszcze trzeba wymienić o-ringi pompy oleju czy ktoś coś o tym słyszał ???
Odpowiedz
#9
(02-16-2018, 22:10 )PawelPiotr napisał(a):
(02-14-2018, 21:32 )Karolkovy napisał(a): Części oryginalne zamówiłem u Pawełszczecin -wszystko a nawet więcej za tysiąc zł.1500zł za robociznę -cóż...

Orginalne graty plus wymiana  paska rozrządu dzwoniłem do firmy Automax grochowska 301 sam pasek rolki plus robocizna 3tyś.
Jeżeli dojdzie do tego przegląd plus pompa wodna regulacja zaworów cena może być nawet 5tyś. 
W łodzi słyszałem że jeszcze trzeba wymienić o-ringi pompy oleju czy ktoś coś o tym słyszał ???

Wymiana o-ringów  pompy i uszczelniaczy wałków jest zalecana robisz to przy okazji i potencjalny problem w przyszłości z głowy.
Odpowiedz
#10
To jeszcze jakiś warsztat w samej Warszawie ktoś może polecić?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości