Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Honda Acura Legend KA7 na części

Witam, posiadam od nie dawna samochód Honda Acura Legend KA7 z 1995 roku na częsci.
Części karoseryjne w stanie ogólnie dobrym,a kolorze zielonym jasnym metaliku, skorodowane tylne nadkola. Tapicerka w kolorze beżowy ciemniejszy, plastiki i deska beżowy i brązowy. Fotele przednie w kiepskim stanie, tyły w lepszym.
Boczki w stanie bardzo dobrym, podsufitka skóra lub skóropodobna w kolorze tapicerki. Silnik raczej na części bo podobno wydmuchana uszczelka pod glowicą. Większość podzespołów działa i jest jeszcze dostępne.
Zdjęcia w razie zainteresowania wyślę na maila.
W razie pytań proszę o kontakt pod nr.: 661 01 00 21
Pozdrawiam, Tomek.
Odpowiedz
(02-08-2018, 21:09 )Tomek1982 napisał(a): Witam, posiadam od nie dawna samochód Honda Acura Legend KA7 z 1995 roku na częsci.
Części karoseryjne w stanie ogólnie dobrym,a kolorze zielonym jasnym metaliku, skorodowane tylne nadkola. Tapicerka w kolorze beżowy ciemniejszy, plastiki i deska beżowy i brązowy. Fotele przednie w kiepskim stanie, tyły w lepszym.
Boczki w stanie bardzo dobrym, podsufitka skóra lub skóropodobna w kolorze tapicerki. Silnik raczej na części bo podobno wydmuchana uszczelka pod glowicą. Większość podzespołów działa i jest jeszcze dostępne.
Zdjęcia w razie zainteresowania wyślę na maila.
W razie pytań proszę o kontakt pod nr.: 661 01 00 21
Pozdrawiam, Tomek.

Byłeś o te 5minut szybszy, jak dzwonilem auto już było zaklepane Szczęśliwy
[Obrazek: IMG_20171026_103324.jpg]
Odpowiedz
Dalej masz KA7? Czy wpadłeś pohandlować?

bo jak czytam ogłoszenie od miłośnika modelu, że sprzeda lampy europejskie od Acury to mam pewne wątpliwości.
kb1+kb1+kb2 
Odpowiedz
(02-08-2018, 21:29 ),Legend95 napisał(a): Dalej masz KA7? Czy wpadłeś pohandlować?

bo jak czytam ogłoszenie od miłośnika modelu, że sprzeda lampy europejskie od Acury to mam pewne wątpliwości.

Dalej mam swoją Hondę KA7 bo jestem początkującym ale miłośnikiem modelu, a tą Acurę mam na częsci bo prowadzę ze wspólnikiem stację demontażu pojazdów. Faktycznie się rozpędziłem z tymi reflektorami, a chodziło mi o to że to nie sa angielskie wersje. Wątpliwości niepotrzebne, pozdrawiam.
Odpowiedz
Duży uśmiech 
Byłeś o te 5minut szybszy, jak dzwonilem auto już było zaklepane  Szczęśliwy

Zawstydzony Tym razem mi się udało, ale skóra w kiepskim stanie niestety, szukam dalej, pozdrawiam .Uśmiech Uśmiech
Odpowiedz
(02-08-2018, 22:28 )Tomek1982 napisał(a):
(02-08-2018, 21:29 ),Legend95 napisał(a): Dalej masz KA7? Czy wpadłeś pohandlować?

Dalej mam swoją Hondę KA7 bo jestem początkującym ale miłośnikiem modelu, a tą Acurę mam na częsci bo prowadzę ze wspólnikiem stację demontażu pojazdów. Faktycznie się rozpędziłem z tymi reflektorami, a chodziło mi o to że to nie sa angielskie wersje. Wątpliwości niepotrzebne, pozdrawiam.

Zachęcam do zaprezentowania auta w dziale Samochody Honda/Acura Legend/RL
Odpowiedz
[quote pid='37889' dateline='1518181612']
Dziękuję, zaprezentuję moja Hondę jak doprowadze ją do porządku, pozdrawiam.
[/quote]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości