Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Demontarz Zegarów w KA9
#1
Witajcie ,ma ktoś doświadczenie w tym temacie co i jak zrobić by wyjąć zegary w KA9 ? chcę wymienić żaróweczki,za ni9m coś uszkodzę to wole was zapytać.
Odpowiedz
#2
(02-14-2018, 2:18 )brother napisał(a): Witajcie ,ma ktoś doświadczenie w tym temacie co i jak  zrobić by wyjąć zegary w KA9 ? chcę wymienić żaróweczki,za ni9m coś uszkodzę to wole was zapytać.

Temat już jest na forum
Odpowiedz
#3
Temat jest ,ale o tym jakie żaróweczki tam są.
Odpowiedz
#4
Odnośnie moich zegarów,to ja mam przed liftowe,a mój Legend to po lift ,z VSA i TCS,jak widać poprzednie zegary uległy uszkodzeniu i mam jakąś "hybrydę" bo licznik kilometrów w milach jest.Nie mam kontrolek VSA i TCS,ale żeby nie było nawet kontrolki TCS,co to za zegary ? z angola ? a tarcze przełożyli ze starych zegarów by nie było w milach prędkości ? co o tym sądzicie.
Odpowiedz
#5
a nie lepiej zakupic zegary od polifta ? są teraz wystawione nawet na jednym z portali w rozsądnej cenie
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#6
(02-28-2018, 21:25 )brother napisał(a): Odnośnie moich zegarów,to ja mam przed liftowe,a mój Legend to po lift ,z VSA i TCS,jak widać poprzednie zegary uległy uszkodzeniu i mam jakąś "hybrydę" bo licznik kilometrów w milach jest.Nie mam kontrolek VSA i TCS,ale żeby nie było nawet kontrolki TCS,co to za zegary ? z angola ? a tarcze przełożyli ze starych zegarów by nie było w milach prędkości ? co o tym sądzicie.

Pokaż jak wyglądają.
Odpowiedz
#7
(02-28-2018, 21:59 )pawelszczecin napisał(a): a nie lepiej zakupic zegary od polifta ? są teraz wystawione nawet na jednym z portali w rozsądnej cenie

Tu masz rację,a na jakim portalu ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości