Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rzymkowa KA9
#11
(02-14-2018, 6:28 )Rzymek napisał(a):
(02-14-2018, 5:58 )Garate napisał(a): Nie masz drugiego ?? Uśmiech Chętnie bym nabył Uśmiech

Jak tam pojadę obiecuję przywiozę Szczęśliwy


Na jesieni to już sam tam będę Uśmiech
Odpowiedz
#12
   
No i przebieg upodobnił się do rocznika , modelu i tablicy rejestracyjnej Język

Najlepiej ,że pod domem wskoczyła pełna 40 raczej 400000

   

W sumie fajnie wyszło ,bo miałem wczoraj wyjazd na lotnisko tegel , i na powrocie pilnowałem żeby uchwycić tą epokową chwilę, byłem gotów nawet wykonać kilka kółek coby dobić do takich wartości , a tu idealnie samo tak wyszło.
Teraz Honda stoi w garażu i ma pełne okrągłe 400000 ! Chyba jutro do pracy autobusem pojadę :-)
Odpowiedz
#13
Piękny wynikUśmiech życzymy 1000000km Uśmiech
Odpowiedz
#14
ładnie ładnie
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#15
Na jakiej instalacji lpg latasz? O ile to nie tajemnica. I ile przejechane km na lpg?
Odpowiedz
#16
Instalacja KME Diego przelatane ponad 200 tyś. Nie jest zła ale w poprzednim aucie miałem BRC była o wiele lepsza.
Odpowiedz
#17
Ja latam właśnie na BRCUśmiech 200tyś km na lpg to niezĺy wynik. (przynajmniej tak mi sie wydaje)
Odpowiedz
#18
No śmiga bez problemów. Tylko wtryski mam słabe, Ale rozmawiałem z kolegą gazownikiem, i mówił co by te już do końca jeździć i założymy coś lepszego. Auto aktualnie ma ok 405000 i śmiga niczego sobie. Jeżeli chodzi o BRC to ja do tej pory na lepszej nie jeździlem. Fakt droga bo jeden wtryskiwacz to koszt ok 230-250 płn. Ale warto, mój chrysler przelatał już na niej ok 300000. I śmiga dalej.
Odpowiedz
#19
    a taki coś mnie wyskoczyło na zegarach kilka dni po tym jak skończyłem 44 Lata
Odpowiedz
#20
(09-24-2020, 6:30 )Rzymek napisał(a): a taki coś mnie wyskoczyło na zegarach kilka dni po tym jak skończyłem 44 Lata

UUU to jakiś omen Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości