Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakup grupowy Elektryczny napęd bagaznika .
#1
Wideo 
Wideo zapożyczone od kolegi 30km odemnie ;)

 

Witam panowie czy jest ktoś chętny na zakup elektrycznej klapy bagaznika?
Rozmawiałem z kolega z Rosji przy zakupie minimum 5 sztuk koszt jednego napędu wynosi około 820zl
Plus do tego wysyłka paczka zostanie wysłana do oddziału Brześcia z Brzescia jedzie do Białej Podlaski i z tamtąd towar jest wysyłany do was. Komplet wazy okolo 15kg Ja placilem za odbior paczki dodatkowo 250 zł 

Czyli wychodzi około 1100zl obiecał mi ze jak zbiorę grupkę ludzi dostaniemy gotowy schemat jak zrobic wiązkę a za bardzo nie chce tego udostępnić ;(

Jest tez gotowa wiazka do podlaczenia ale ceni sobie 350€ ;)

Mój niemiecki elektryk brał wszystko z manualna tylko jest problem bo aku pada gdzies prąd spier...dala ;(
Odpowiedz
#2
(03-06-2018, 8:11 )dariusz2880 napisał(a): Wideo zapożyczone od kolegi 30km odemnie Oczko

 

Witam panowie czy jest ktoś chętny na zakup elektrycznej klapy bagaznika?
Rozmawiałem z kolega z Rosji przy zakupie minimum 5 sztuk koszt jednego napędu wynosi około 820zl
Plus do tego wysyłka paczka zostanie wysłana do oddziału Brześcia z Brzescia jedzie do Białej Podlaski i z tamtąd towar jest wysyłany do was. Komplet wazy okolo 15kg Ja placilem za odbior paczki dodatkowo 250 zł 

Czyli wychodzi około 1100zl obiecał mi ze jak zbiorę grupkę ludzi dostaniemy gotowy schemat jak zrobic wiązkę a za bardzo nie chce tego udostępnić ;(

Jest tez gotowa wiazka do podlaczenia ale ceni sobie 350€ Oczko

Mój niemiecki elektryk brał wszystko z manualna tylko jest problem bo aku pada gdzies prąd spier...dala ;(

ciekawa propozycja ale chciałbym zobaczyć jak to działa bo nie mogę otworzyć twojego filmu
Odpowiedz
#3
Czy chodzi o cos takiego?
https://youtu.be/TKenB6LqtGY
Odpowiedz
#4
(01-22-2019, 3:53 )MAciekS napisał(a): Czy chodzi o cos takiego?
https://youtu.be/TKenB6LqtGY

Dokładnie mam gotowy zestaw na sprzedasz z instrukcją. Nawet dziecko to podłączy .
Jeżeli jesteś zainteresowany prosze wiadomość prywatną.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości