Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sebowe powitanko
#1
Jako że nabyłem już drogą legalnego zakupu piękna niunię KA7, wypadałoby się przywitać Uśmiech Moja niunia to właśnie ta lala ze Swarzędza, o którą ktoś pytał na forum kilka dni temu, możecie mi wierzyć że zdjęcia nie oddaja stanu auta, ale o tym w innym dziale. Korzystając z okazjii chciałbym podziękować osobom bez pomocy których pewnie nigdy nie kupiłbym Legenda. Pierwsza z nich to stosek, to on zasiał ziarenko zainteresowania tym modelem ładnych kilka miesięcy temu. A człowiek któremu należą się podziękowania największe to MaxKow, gdyby nie On, to napewno nie mialbym tej konkretnej sztuki, to co zrobił żeby to auto trafiło w moje łapki, przechodzi stan pojmowania normalnego statystycznego obywatela. Maćku, jeszcze raz bardzo Ci dziękuję, to dobrze że sa jeszcze tacy ludzie i choć jest ich bardzo niewielu, to warto mieć ich za przyjaciół...


Pozdrawiam
seb
Odpowiedz
#2
Witam, witam........ a wiec kolejny Prelude'maniac zostal wierny marce z uklonem w strone klasyki.

Fajnie, ze Cie namowil, fajnie ze tu jestes Oczko
Odpowiedz
#3
He he jak tak dalej pójdzie zamkną forum PTP Oczko To juz 7 Legend z PTP, dobrze liczę?
Odpowiedz
#4
Peter napisał(a):To juz 7 Legend z PTP, dobrze liczę?

Ano Oczko
Odpowiedz
#5
Rowniez witam i gratuluje zakupu Oczko
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#6
Witamy Seba .Nie wiem czy 7 ale ja chyba się w tej siódemce mieszczę.Jednak jeszcze do dzisiaj nie mogę się pogodzić ze sprzedażą preli...Pozdro
Odpowiedz
#7
Witaj,

jako, że przeglądam ogłoszenia to samochód kojarzę i szczerzę powiem, że sądziłem, iż jest to "kolejny" egzemplarz Legend, który jest sprzedawany z ukwieconym opisem, czytając posty z innych działów faktycznie ze zdumienia wyjść nie mogę...szczęściarz z Ciebie!
v6
Odpowiedz
#8
Witam kolejnego preludomaniaka, który wybrał właściwą alternatywę Uśmiech
Odpowiedz
#9
Witam Serdecznie
Odpowiedz
#10
Witam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: nowego uzytkownika forum mam nadzije ze poznamy sie na jakims zlocie obejrzymy auto i odpowiednio je opijemy :mrgreen: :mrgreen: Jak rowniez opijemy zloty mysli pana Kaziemierza :mrgreen:
Lexus SC400 V8 Pb 98

TDi Engines are for senior citizens
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości