Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alternatywny bt umozliwiajacy Audio streaming
#11
No to Wefa założona i działa super. Mam i CD i telefon i streaming BT
Odpowiedz
#12
(01-24-2020, 21:28 )Reddwarf napisał(a): No to Wefa założona i działa super. Mam i CD i telefon i streaming BT

Dasz jakieś foto jak to wygląda w aucie?
Odpowiedz
#13
(01-25-2020, 1:32 )dominoz napisał(a):
(01-24-2020, 21:28 )Reddwarf napisał(a): No to Wefa założona i działa super. Mam i CD i telefon i streaming BT

Dasz jakieś foto jak to wygląda w aucie?

Ale to nie wygląda. Schowane w schowku, a używam głównie streamingu BT.
Odpowiedz
#14
Uśmiech 
(12-19-2019, 4:36 )dominoz napisał(a): Może ktoś wstawić foto jak to się prezentuje w aucie? Gdzie to najlepiej zamontować?
Ja wstawiałem dzisiaj to cudo (niestety fotek nie ogarnąłem)
samo pudełeczko/moduł zostawiłem "w środku" po prawej stronie zaraz obok podłączeń od grzania fotela pasażera (nie potrzebuję mieć modułu na zewnątrz, bo nie planuję nic podłączać do niego jako zew źródło audio przez jacka/USB- zależało mi na streamingu ze Spotify)
wypuściłem mikrofon i przykleiłem go na desce (tak, żeby kabelek jak najmniej wystawał)
czyli całość jest praktycznie niewidoczna
gra i trąbi- jak dla mnie super wynalazek
całość (wymieniałem również całe radio, bo w poprzednim zmieniarka padła) zajęła nam (pomagał mi koleżka) ok. 1,5h
Odpowiedz
#15
Witam wiem że temat pewnie poruszany wuchte razy ale ja się nie znam na takich gadżetach, zatrzymalem się umiejętności uruchomieniu pasjansa na Windowsie 95?
Także wkleił by ktoś link co mam kupić żeby w legendzie szło słuchać muzy z tel, albo żeby nawigacja z tel działała...i żeby jeszcze szło rozmawiać z tel przez zestaw głośnomówiący to już w ogóle był by luks(ani mojego a iż żony tel nie idzie sparować).A najlepiej kto by mi coś takiego ogarnal/zainstalował w okolicy Poznania
Odpowiedz
#16
Cześć,
w KB2 mam tel sparowany przez Bluetooth z samochodem, rozmowy działają bez problemu powiadomienia z telefonu i z map Google również, problem jest jak włączę stream muzyki z Tidala. Co jakiś czas zrywa połączenie w rożnych odstępach czasu, czasami działa ok.10min. a czasami co minutę zrywa połączenie i na ekranie nawigacji wyświetla się komunikat No conect i po chwili sam się łączy.
Pytam Was bo nie wiem czy ten wbudowany Bluetooth jest tylko do rozmów tel. czy do stremowania audio też.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości