Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Daewoo arcadia
Daewoo arcadia, z rozgrzebanym silnikiem - podczas swapa, lakierniczo słabo, blacharsko obleci ale szału nie ma, podłoga zdrowa - wnętrze +3 ale.... ma elektryczną tylną kanapę z grzanym tylkami!!!! Ile można za to dac?? Ile jest naprawdę warte, z ciekawostek ori radio z equalizerem na guziki (takie jak w niektórych acurach)

Sprawa dość pilna, proszę o pomoc ?
[Obrazek: IMG_20171026_103324.jpg]
Odpowiedz
Trudne pytania, tyle warte ile ktos chce za to dac, kupcow na to wielu nie bedzie, wiec "Panie daje pincet I przyjezdam z laweta".
Odpowiedz
Zobaczymy, sprawa świeża - wczoraj auto wypłynęło w ogłoszeniach, dziś na 17 jest umowiony pasjonat który chce auto kupić, zobaczymy może się rozmysli i kolo 19 będę mógł negocjować cenę - jeżeli wciąż będzie aktualne... dziś o 6.20 już termin był zajęty O matko
Odpowiedz
Tak więc autko już lub "dopiero" klepnięte, decyzja zapadła - trafia w moje ręce.
Mam mały dylemat, ratować daewoo (jedno z 800szt które kiedykolwiek zostały wyprodukowane) czy zrobić dawcę części do swojej Legendy... obie drogi proste nie są ... szkoda mi Arcadii (wartość kolekcjonerska jednak to Daewoo Huh ) z drugiej strony mojej nic prócz braków optycznych nie dolega... dzięki dawcy można doprowadzić do stanu prawie idealnego.
Odpowiedz
(04-23-2018, 19:28 )Makukrak napisał(a): Trudne pytania, tyle warte ile ktos chce za to dac, kupcow na to wielu nie bedzie, wiec "Panie daje pincet I przyjezdam z laweta".

Maku, jednak przeplaciłem Szczęśliwy z drugiej strony już trzy mi przepadły bo się nie mogłem zdecydować - tu mi pasuje kolor "Canterbury Green Metallic g75m"
I opcje wyposażenia - czegoś takiego wiecej nigdzie nie dostanę...

Peter - przepraszam za spam postów jeden pod drugim.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości