Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Regulacja głośności w radiu przez przyciski na kierownicy
#1
Witam.
Od jakiegoś czasu nie działa mi regulacja głośności radia przez przyciski na kierownicy. Ogólnie przyciski wysyłają jakiś sygnał ponieważ jak wcisnę zmianę głośności to nie mogę zmienić na następną stację (naciskam głośniej/ciszej a potem audio) czyli stwierdzam że działają, ale niestety trzymanie ich nic nie zmienia. Może ktoś spotkał się z takim problemem? Czy to silniczek do regulacja głośności? a może jakaś pierdoła. Z góry dzięki za pomoc :Uśmiech
Pozdrawiam
Miłośnik KA9 Uśmiech
Odpowiedz
#2
(04-29-2018, 17:13 )Pudel007 napisał(a): Witam.
Od jakiegoś czasu nie działa mi regulacja głośności radia przez przyciski na kierownicy. Ogólnie przyciski wysyłają jakiś sygnał ponieważ jak wcisnę zmianę głośności to nie mogę zmienić na następną stację (naciskam głośniej/ciszej a potem audio) czyli stwierdzam że działają, ale niestety trzymanie ich nic nie zmienia. Może ktoś spotkał się z takim problemem? Czy to silniczek do regulacja głośności? a może jakaś pierdoła. Z góry dzięki za pomoc :Uśmiech
Pozdrawiam
Miłośnik KA9 Uśmiech

Musisz pare razy mocniej stuknac ta galke jak przy wlaczaniu tylko mocniej. Powinno pomoc. Zapobiegawczo trzeba uzywac sterowania z kierownicy a nie galki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości