Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zlot Jesienny 2010
#31
my tu o zlocie, a Ty o spocie Oczko

nie rozpraszajmy Zibiego bo się mu remont przeciągnie Oczko
v6
Odpowiedz
#32
Zibi ma ograniczone łącza z internetem więc przekazuję co i jak;

Generalnie mamy kilka opcji do wyboru, dobrze by było je ustalić, ale najważniejsze to TERMIN, konkretny!

1)każdy przywozi ze sobą kulinaria, czyli przekąski, zakąski i co tam lubi + barek, jeśli impreza kameralna do ok. 6 osób mamy spanie u Zibiego Uśmiechjeśli więcej, zorganizuje się transport do miejsc hotelowych.

2)w odległości 200m znajduje się knajpa, gdzie w przypadku wolnego terminu (organizują śluby) instalujemy się z naszą imprezą, spanie j/w .

czekam na informacje od Was i konkretną listę, aby się już powoli organizować
v6
Odpowiedz
#33
Jak dla mnie każda opcja bomba! Chętnie się u Zibiego w kanale kimne Oczko Tylko jaki termin?
Odpowiedz
#34
Ja bym zaproponował początek listopada. W październiku chyba nie zdąży się ogarnąć tematu, a i niektórym czas się przyda żeby na spokojnie wziąć wolne czy coś takiego. W kanale przy stetoskopie Oczko owinąć się foliowym pokrowcem na fotel kierowcy... Hm... Może być ciekawie
Odpowiedz
#35
Ja jestem za, początek Listopada, posłuchamy sobie silników stetoskopem jak pisze Kaczor i pomierzymy KM G techem, to bedzie zlot Szczęśliwy
Odpowiedz
#36
OK Uśmiech

a co na to Zibi?
v6
Odpowiedz
#37
Sytuacja jest następująca: zmieniam operatora internetu i w praktyce jestem odłączony od neta praktycznie do końca pażdziernika. Postaram się w tym czasie korzystać z uprzejmości znajomych i co kilka dni tu zaglądać.
Co do zlotu to uściślę to co napisał Marcin;
-bardzo chętnie bym Was sam ugościł ale po remoncie moje finanse sa w opakanym stanie
-co do kulinariów to możemy przywiężć lub mogę je zamówić u kolegi w restauracji (gwaranyuję dobrą jakość i dobre ceny <nie warszawskie>)
-co do miejsca to impreza w warsztacie będzie na pewno ciekawsza niż w jakiejkolwiek knajpie
-noclegi to tak jak napisał Marcin
-jeżeli chodzi o termin to skłaniam się do terminu na początku listopada. 30-ego pażdziernika odpada ze względu na czas Do Wszystkich Swiętych i moją rocznicę ślubu a do 23-ego pażdziernika zostało zbyt mało czasu na organizację. W listopadzie dostosuję się do Waszego wyboru.
Z dobrych wiadomości to taka , że dzisiaj zakończyła pracę ekipa remontowa i pozostaje mi teraz poustawiać meble i doprowadzić wszystko do normy.
Czekam na Wasze ustalenia i listę obecności.
Ze względu na mój brak dostępu do neta mój nr kom to 606 365 933. Dzwońcie gdy będziecie mieli jakieś pytania .
Będę znowu za kilka dni
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#38
Ja moge tylko powiedziec ze sie postaram... chociaz juz teraz mowie, bedzie ciezko.... Smutny
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#39
myślę, że termin 6-7 listopad mógłby być dobrym terminem.

Zibi o ile mi wiadomo już zakończył przygodę z remontem - jest gotowy na naszą chołotę :ok:
v6
Odpowiedz
#40
termin wydaje się być dobry, żeby tylko śniegu nie było Język

Ale taka cisza co do listy obecności...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości