Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przerobienie lamp tylnych na clear KA9
#1
Witam.

Czy ktoś próbował usunąć tzw. amber z tylnych lamp (pomarańczowy kierunek)? Czytałem na anglojęzycznym forum, że podobno da radę, lecz wstawione załączniku zdjęć już wygasły.

Prawdopodobnie sam będę musiał przerabiać tylną lampę na clear'y, więc podzielę się doświadczeniami Duży uśmiech
Odpowiedz
#2
Sobeeh to robił, więc sie da.

Mi zabrakło cierpliwosci i lampa poszła w piach kiedyś. Wczesniej ściagnąłem do swojego lampy z USA.
Odpowiedz
#3
w tym watku jest troche podpowiedzi
https://acurazine.com/forums/first-gener...742/page2/
pisalem na fejsie do sobeeha czy nie podpowiedzialby jak on to ogarnal ale bez odpowiedzi

sam rowniez przymierzam się do tematu

ps widze ze rowniez z gdanska, gdzie stacjonujesz?
Odpowiedz
#4
Też pisałem do Sobeeha i również brak odpowiedzi.

Na Jasieniu. A Ty? Mój Legend stoi, bo czeka go swap i blacharka :p
Odpowiedz
#5
ja na brzeźnie, mam ka8, ka9 i pralke bb6
gdybyś potrzebował pomocy to sie odzywaj, mam nadzieje ze moge liczyć na to samo Uśmiech
Odpowiedz
#6
Spoczko. Możesz liczyć na moją pomoc, bo mój ojciec ma warsztat samochodowy Duży uśmiech

Jeździsz czasem w godzinach popołudniowych koło GB i okolicach Wrzeszcza w KA9 ciemno zielonej?
Odpowiedz
#7
nyyy, ka9 mam srebrno-blekitna polifta, ka8 grafitowa, a praline granatowa, alle zeby nie ciagnac offtopa...


ogarnoles juz lampy? Uśmiech ja juz zalatwilem szlifierke dremela i moze w tym tygodniu sproboje zaatakować
Odpowiedz
#8
Jeszcze nie. Jutro prawdopodobnie będzie wyciągany stary silnik. Zastanawiam się czy czasem nie podjechać do firmy zajmującą się lampami. Zrobię to na koniec. Ta lampa to będzie wisienka na torcie Duży uśmiech
Odpowiedz
#9
To i ja się podłączam do pytania jak to zrobić Uśmiech Jestem z okolic Gdańska także was witam i do zobaczenia na drogach Uśmiech jeżdżę czarną KA9 głównie w okolicach Nowego Portu Uśmiech
Odpowiedz
#10
Ostatnio coś tam próbowałem zdziałać w temacie i niestety z mojej głupoty pękła mi lampa:/ Mam juz zamówioną drugąOczko więc będę miał jedną na eksperymenty.. Jak uda mi się to zrobić to opisze co i jak.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości