Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legen KB1 vs Accord VII 2.4 vs konkurencja - dynamika
#25
(02-14-2019, 23:10 )AWIK napisał(a): Pamiętam dyskusję na trójmiejskim forum Hondy, chwilę po premierze KB1 w Polsce. Wiele osób wtedy, zarzucało, że tego auta nie można było za bardzo konfigurować i że właśnie miało tylko jeden motor i tylko benzynę. Nie za bardzo rozumiałem wtedy tych argumentów, bo KB1 wtedy miało wszystkie gadżety i systemy jakie były współcześnie dostępne, w cenie niższej niż podobnie wyposażona trójca z Niemiec. 
Tak, to fakt z ta konfiguracją. Też wielokrotnie czytałem że narzekano na niewielkie możliwości konfiguracji ale kompletnie nie mogę tego zrozumieć. Auto w swoim czasie oferowało całkiem sporo za cenę konkurencyjną na tle rywali. Tak na chłopski rozum to chyba nie jest źle dostawać więcej za mniejszą lub taką samą cenę, ale może się mylę  Duży uśmiech   Język .

No cóż, uwielbienie dla TDI i pokrewnych w tamtych czasach zrobiło swoje i Legend KB1 był całkowicie niszowym autem przez co dzisiaj nie ma z czego wybierać  Zły bo to co na ogłoszeniach jest albo zajechane, albo ściągane z nieznanym pochodzeniem, albo na tle rocznika dość drogie, albo dobre w przyzwoitej cenie ale tak szybko rozchwytywane że ciężko wyłapać jak ogłoszenie nie pojawi się gdzieś w okolicy (nawiasem pozdrawiam osobę która dzisiaj lub wczoraj nabyła sztukę KB1 z okolic Lublina. A miałem o nią wydzwaniać. Trudno siedzieć z nosem non stop na ogłoszeniach jak się ma inne obowiązki ale szukam dalej  Duży uśmiech ).
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Legen KB1 vs Accord VII 2.4 vs konkurencja - dynamika - przez Roni0127 - 02-17-2019, 9:19

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości