Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nierówna praca silnika
#21
Panowie. Wycena cześci w HAPARTS:
pasek rozrządu GATES za 143,00PLN, dostępny jest od ręki,
- rolka napinająca pasek KOYO za 138,30PLN, dostępna jest od ręki,
- pasek wałków balansowych GATES za 57,70PLN, dostępny jest od ręki,
- napinacz paska balansowego KOYO za 174,90PLN, dostępny jest od ręki,
- pompa wody Honda za 750,00PLN, dostępna jest od ręki,

uszczelki:
- uszczelka pod głowicę lewą Honda – 296,80PLN
- uszczelka pod głowicę prawą Honda – 296,80PLN
- uszczelniacze zaworowe Honda – 299,00PLN/komplet, dostępne są od ręki,
- uszczelki pokrywy zaworów Honda – 68,70PLN/sztuka, dostępne są od ręki,
- uszczelki kolektora wydechowego Honda – 232,80PLN/sztuka, na czwartek, lub możemy importować ją bezpośrednio z Japonii za 119,20PLN/sztuka na końcówkę lipca,
- uszczelka kolektora ssącego Honda – 291,00PLN/sztuka, na końcówkę czerwca, lub za 243,20PLN na końcówkę lipca,
Szpilki głowicy 58,20PLN szt.
- termostat Honda – 192,10PLN,

Może komuś sie przyda.

Ceny wiadomo czemu takie wkońcu to OEM.
Tylko wydaje mi sie, że nie musze brać chyba wszyskiego OEM. Co myslicie? Co wziąść w zamienniku?? Ile szpilek wychodzi na 1 głowice?
Odpowiedz
#22
Pod głowice i pokrywy weź ori ja zrobilem na zamiennikach i musiałem po pół roku rozbierać na nowo. Uszczelki z pokrywy zrobiły sie twarde i puszczały, a z głowic jedna puściła. Ja resztę uszczelek zostawiłem starych oprócz egr.
Odpowiedz
#23
Rurek dzieki za info. Takich odpowiedzi sie spodziewam tzn od kogoś kto to robił i z doświadczenia wie co i jak ( nauka na czyjś błędach:p)
A co z uszczelniaczami zaworów? To wymieniają zapewne przy planowaniu głowicy itp. Tylko czy firma bd to chciała zrobic na uszczelniaczach krore im dam?
Odpowiedz
#24
Ja uszczelnień na zaworach nie wymieniłem sprawdzili wszystko i powiedzieli że jest ok a gumiki wywaliłem na śmietnik. Szpilki też zostawiłem stare ponoć producent nie zaleca wymiany. Ja zaryzykowałem dwa razy i trzyma jak należy.
Odpowiedz
#25
chcesz rozrzad załatwie w duzo lepszych cenach. Ceny rozrządu kosmos.
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#26
Rurek- mówisz że na starych szpilkach składać?

Pawelszczecin - napewno się odezwę do CiebieUśmiech ale jak już bd wiedzial czego potrzebuje. Auto dopiero w poniedzialek oddaje do mechanieka. ( terminy:/)
Odpowiedz
#27
Dobrze prawicie koledzy, pokrywy i pod głowice oem, uszczelniacze zaworów też. Reszta może być na zamiennikach.

Nie daj się wkręcić przypadkiem w wymianę czujnika położenia wałka, to że jest wylany i na wpół stopiony to tak ma być.
[Obrazek: IMG_20171026_103324.jpg]
Odpowiedz
#28
Dziś zaprowadziłem auto do mechanika. W poniedziałek ma zaczynac. Jadąc do niego zostawiałem za sobą chmure białego dymu i smrodu.. pilnowłem temperarury żeby nie przegrzać.. ehhh mam nadzieje, że nic poważniejszego sie nie porobiło:/
Odpowiedz
#29
Ja dwa razy sklafalem na starych szpilkach i bylo ok. Tylko żeby odkręcić z odpowiednim momentem.
Odpowiedz
#30
Gdzie sprawdzić czy poducent nie zaleca wymiany szpilek głowicy??? Ile ich wchodzi na 1 głowice??
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości