Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
interfejs diagnostyczny
#51
(08-29-2019, 3:50 )August napisał(a): Witam. Znalazłem taki Interfejs cenna bardzo niska więc chętnie bym zakupił i się pobawił pytanie do obeznanych w temacie czy tak jak w opisie da rade nim głębiej pogrzebać  czy tylko odczytać błąd i skasować.

www.konektor5000.pl/index.php?p3949,j2534-hds-interfejs-kabel-do-diagnostyki-honda

Wypalanie DPF i wyłączanie poduszek - serio?
Odpuść sobie to jest kabelek do diagnostyki co najwyżej sinika.
To nie jest HDS.
Odpowiedz
#52
(08-29-2019, 20:48 )Peter napisał(a):
(08-29-2019, 3:50 )August napisał(a): Witam. Znalazłem taki Interfejs cenna bardzo niska więc chętnie bym zakupił i się pobawił pytanie do obeznanych w temacie czy tak jak w opisie da rade nim głębiej pogrzebać  czy tylko odczytać błąd i skasować.

www.konektor5000.pl/index.php?p3949,j2534-hds-interfejs-kabel-do-diagnostyki-honda

Wypalanie DPF i wyłączanie poduszek - serio?
Odpuść sobie to jest kabelek do diagnostyki co najwyżej sinika.
To nie jest HDS.

Okej w takim razie co byś polecił z dostępnych na rynku interfejsów do Hondy kompromis cena=możliwości nie kupuje tego żeby zarabiać z diagnostyki tylko dla własnego użytku więc cena ma znaczenie .
Odpowiedz
#53
Polecić mogę jedynie HDS HIM.
Nie wiem co prawda czy to jest ten sam, który ja posiadam od ok 9 lat bo swój kupowałem w USA a tu jest China.
https://www.ebay.pl/itm/HDS-HIM-V3-102-0...SwzfNbqvVa
Odpowiedz
#54
mam taki sam, tylko kupiony w Polsce za jakieś 400 pln \prawdopodobnie pochodzenie to china/ działa aż miło. jedna tylko uwaga musi być laptop ze złączem szeregowym wtedy nie ma problemów z połączeniem, przejściówka usb-rs potrafi rwać, lub w ogóle nie łączyć.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości