Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamknięcie FORUM
#21
Jeśli chodzi o finansowe wsparcie też w to wchodzę, mozecie na mnie liczyć.
Odpowiedz
#22
Jestem za tym Uśmiech
Odpowiedz
#23
Ja też mogę pomóc. Zawodowo zajmuje się www, więc taką pomoc też oferuje.

Ogromnie się cieszę, że rejestrację już ogarneliscie. Długo czekałem aż mi się uda założyć u Was konto.
Odpowiedz
#24
Się chłopaki nie wygłupiajcie. Niedawno kupiłem Legenda, dopiero co zarejestrowałem się na forum, a tu taki myk
Odpowiedz
#25
Na czym stanęło? Co ze zrzutką?
Odpowiedz
#26
witajcie
szczerze to mogę pomóc w kwestiach technicznych
co do formy utrzymania to raczej sprawa jest prosta aby raz na rok opłacić serwer i tyle,
można to podzielić na osoby chętne do zrzutki i na podane konto po parę zł wysłać tej osobie
Jeżeli potrzebujecie pomocy z tym co i jak technicznie itp proszę o kontakt

arek
Odpowiedz
#27
Czy tylko ja nie moglem otworzyc forum w ostatnich dniach?
Jesli sa jakies kwestie organizycajno-finansowe z utrzymaniem forum, to prosze organizowac zbiorke kasy, podac konto i pieniadze sie znajda. Jest to jedno z dwoch forow, ktore odwiedzam regularnie, wiec nie zgadzam sie na jego znikniecie, chocbym mial tu dyskutowac sam ze soba i przegladac archiwalne zdjecia pieknych fur.
Odpowiedz
#28
(12-17-2020, 6:31 )Makukrak napisał(a): Czy tylko ja nie moglem otworzyc forum w ostatnich dniach?
Jesli sa jakies kwestie organizycajno-finansowe z utrzymaniem forum, to prosze organizowac zbiorke kasy, podac konto i pieniadze sie znajda. Jest to jedno z dwoch forow, ktore odwiedzam regularnie, wiec nie zgadzam sie na jego znikniecie, chocbym mial tu dyskutowac sam ze soba i przegladac archiwalne zdjecia pieknych fur.

Wygląd no to że nie tylko kolega miał taki problem. Zresztą w ostatnim czasie to chyba już drugi taki przypadek który zaobserwowałem - stosunkowo niedawno też wystąpiła taka sytuacją. Ktoś orientuję się jaka może być tego przyczyna i ewentualne rozwiązanie? To forum to cenne źródło wiedzy dla posiadaczy tak nietuzinkowej maszyny jak Legend (bez względu na generację) szkoda aby zniknęło Zdezorientowany .
Odpowiedz
#29
Tak Panowie to drugi raz taka sytuacja za co przepraszam.
Były pewne problemy nazwijmy to natury finansowej ale na jakiś czas będzie spokój Oczko
Forum nie zniknie i dziękuję za chęć pomocy na razie jakoś ogarniam.
Odpowiedz
#30
Bardzo dobra wiadomość. Jeśli jednak to kwestia pewnej pomocy finansowej to proszę o informacje, myślę że chętnych nie zabraknie
HONDA LEGEND COUPE KA8 C32A2

''Młodość sądzi,starość rozgrzesza''
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości