Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vip Legend ka9 - new history
#1
model - KA9
rok prod. - 2000
przebieg - 270000+-

Modyfikacje:
lampy przód US Style
lampy tył poliftowy Sobeeh Style Duży uśmiech
koła Ame Shallen by Enkei 5x112 20" et40 8j 9j
zawieszenie RS-R Black z reg. twardości Made in Japan
dużo gratów VIP
kierownica drewniana z Acco
wytłumienie drzwi pod audio
stacja multimedialna
i pare innych pierdół.

Plany:
na bieżąco czyli części zużywające się, 
wygłuszenie tyle ile sie da żeby było trochę ciszej,
body kit lub przednia dokładka US style
ogarnięcie małych ognisk korozji
zmiana kół na coś oczywiście japońskiego i dalej w stylu VIP
układ wydechowy od A do Z żeby było ładnie słychać V-ke.

Witam, chyba każdy z tego forum zna moje auto ze względu na swoją historię. Wiec jestem kolejnym właścicielem już prawie 8 miesięcy, ale jakoś dopiero teraz wzięło mnie na napisanie posta gdyż rzadko to robię. Przez 8 miesięcy parę przygód juz z autem miałem wiec sie polubiliśmy. 
Honda ma się dobrze, przyszły zmiany jak odświeżenie felg gdyż chrom był w opłakanym stanie jak i zmiana zawieszenie na gwint RS-R, który tydzień temu przyjechał z Japonii. Mam nadzieję ze jeszcze trochę pojeżdżę vipem gdyż planów trochę jest. 
Duże podziękowanie dla Pawelszczecin za wszelaką pomoc przy doborze części eksploatacyjnych. 
Pozdrawiam.


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#2
Dobrze znany VIPUśmiech Miał krótki epizot u mojego znajomego z ŻorUśmiech Air ride sprzedałeś?
Odpowiedz
#3
Airride w części sprzedany, zostały amorki z okuciamiUśmiech  auto właśnie z Żor przyjechało
Odpowiedz
#4
Czy zawieszenie kupiłeś z tego źródełka o którym pisaliśmy/rozmawialiśmy?
Czekam też na mody o których piszesz, bo też jestem paroma z nich zainteresowany.
Odpowiedz
#5
    Dokadnie zawieszenie z Twojego źródła, jestem mega zadowolony gdyż nie przepłaciłem za firme rs-r a stan o dziwo bdb. Jestem po wygłuszeniu przednich drzwi i instalacji chińskiej stacji multimedialnej Vordon ht-869v2. Przy seryjnych głośnikach jest duża poprawa. Zbieram materiały na tylne drzwi, nadkola i bagażnik.
Odpowiedz
#6
    Dokładka JP Style zakupiona pozostaje tylko czekać na założenie, myślę że na święta Bożego Narodzenia zdążę.  

Teraz pytanie co z felgami? Myśl jest taka żeby coś zmienić ale zostanę raczej przy 20 żeby dokładka nie szurać po Wrocławskich drogach. 
Jeśli byłby ktoś chętny na moje felgi w idealnym rozmiarze do naszych furek to walcie na pw.
Odpowiedz
#7
Dzieje się coś w temacie? Czy przestój zimowy?Uśmiech
Odpowiedz
#8
A no tak przestój zimowy, jednak auto czeka na malowanie zderzaka przedniego oraz dokładki która w styczniu mi przypłynęła że Stanów, graty na serwis zawieszenia i rozrządu również oczekują. W marcu czeka Vipa pełna korekta lakieru. Jeszcze nie wiem co z kołami czy będę je zmieniać na sezon czy zostaną jeszcze przez pewien okres czasu.
Odpowiedz
#9
Auto na dzień dzisiejszy jest na serwisie zmiany rozrządu oraz części przedniego zawieszenia. Rano dostałem paczkę z dedykowanym tłumikiem końcowym. Setup wydechu z pełnym przelotem oraz końcowym przelotowym niestety nie jest do wytrzymania na dłuższą metę. Dlatego zakupiłem na szybko z allegro dedykowany ale jego końcówki zostaną przerobione po VIP Style. Polakierowałem dodatkowo dokładkę zderzaka lecz nie mam przy sobie auta i jestem lekko zaniepokojony odcieniem lakieru gdyż wydaje się być czarny, ale to już ocenie przy montażu. I dalej mam kłopot w głowie z felgami bo chciałbym powiew świeżości na nadchodzący sezon jednak obecne Ame Shallen naprawdę idealnie do niego pasują wiec być może pomyśle na zmianą koloru rotoru z białego na jakiś ciemniejszy.
Odpowiedz
#10
daj rotor do przetoczenia i na to klar - będzie elegancko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości