Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pytania przed-zakupowe
#11
Jedziesz do tego samego ASO, które do tej pory go serwisowało czy do innego?
Odpowiedz
#12
Ostatecznie nie byliśmy w ASO, ostatni serwis i rachunki były z sierpnia. Od nowości do chwili obecnej samochód był serwisowany w ASO.
Nie wiem czy dobrze zrobiłem, samochód pod względem technicznym wydaje się być w stanie niemal idealnym (odczucia z jazdy + lekki ogląd pod maską przez szwagra, przy włączonym i wyłączonym silniku), ale czy tak jest rzeczywiście wyjdzie z czasem.
Na minus lekkie problemy z korozją, na plus bardzo dobrze utrzymane wnętrze.

Wczoraj wieczorem samochód odebrany, zrobione kilkadziesiąt kilometrów na razie. Odczucia na razie bardzo pozytywne... poza widocznością przy parkowaniu, ciężko mi wyczuć ile jeszcze zostało z przodu miejsca, po bokach nie widać linii parkingowych. Będę musiał lepiej ustawić lusterka. Mam dość małe miejsce parkingowe w garażu podziemnym, nieznacznie szersze i dłuższe niż Legend, wczoraj było jedynie zajęte jedno z miejsc sąsiednich, jak będą zajęte dwa to będzie mógł być problem. Samochód kupiony, to trzeba będzie teraz zbierać kasę na dom.
Odpowiedz
#13
Życzę przyjemnych chwil spędzonych w Hondzie. Dla mnie myśl, że za chwilę przejadę się KB1 daje mi dodatkową motywację do wczesnorannego wstawania Uśmiech.
Odpowiedz
#14
Gratuluję
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości