Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyświetlacz stanu licznika
#21
(06-14-2016, 6:38 )rurek napisał(a): A ja myślałem przelutować ze starego licznika. Jest jeszcze jedna sprawa odnośnie abs nie świeci się po przekręceniu kluczyka. W starym liczniku padło podświetlenie stanu km, temp. Przelutowałem układ z licznika z acury z tą przetworniczką pod obudową metalową ale niestety to nie pomogło przyczyna tkwi gdzies jeszcze. Zdecydowałem się wlutować ją z powrotem w płytkę acury i przełożyłem do starego licznika.
zarowki byly ok? jezeli kosci maja ten sam typ to mysle ze mozna je przelozyc, liczy sie wsad
Odpowiedz
#22
Tak, żarówki są dobre.
Odpowiedz
#23
Witam,
też właśnie skończyłem walkę z bezpiecznikiem przetwornicy wyświetlacza przebiegu. Niestety okazało się, że po zamontowaniu licznika, ze względu na podeszły wiek samochodu wstrząsnęły się żarówki podświetlenia. Jeden z obecnych tu kolegów znalazł zamienniki. Mógłbym prosić o ich symbol. Udało mi się znaleźć tylko informację, że mają moc 3W. Dostępne są albo większe gabarytami np. W5W albo mniejsze W1,2W.
kuba
KA96 00' Wawa
Odpowiedz
#24
Podpinam się pod temat, w mojej KA9 zgasł wyświetlacz stanu licznika, temperatury etc. i tylko to. Widzę, że czeka mnie rozbiórka kokpitu i sprawdzanie elektroniki.
Odpowiedz
#25
U mnie też to się stało jakiś czas temu:

[Obrazek: b78dbed432f301begen.jpg]

Postanowiłem naprawić moje zgodnie z wytycznymi z tego tematu: https://www.acuraworld.com/forums/f66/ho...ir-104394/
Niestety nie posiadam takich umiejętności aby to samemu naprawić naprawić, więc zleciłem te prace w Łukaszowi z PS Garage z Piastowa. Trochę to trwało głównie przez to, że części zamawialiśmy u majfrendów na aliexpress, ale finalnie cała operacja zakończyła się sukcesem.

[Obrazek: 4c6981465afdc5afgen.jpg]
Odpowiedz
#26
Tą instrukcję mam już wydrukowaną, w ciemno będę musiał te części kupić, nawet jak nie pomoże i źródło usterki będzie inne to przy okazji zabawy wymienię wszystkie żarówki na nowe.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości