Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z elektryką
#1
Cześć,
mam problem z kilkoma rzeczami, jako że samochód ma od trzech miesięcy to próbuję go jeszcze poznać Uśmiech 
a więc, nie działają mi czujniki cofania(ani te przednie ani tylne), spryskiwacze xenonu i automatyczny wyłącznik świateł (instrukcja str. 200).
Po podpięciu pod komputer wychodzi tylko błąd B1029 ale z tego co widziałem to błąd alarmu. Macie może jakieś pomysły gdzie szukać problemu, ewentualnie gdzie są moduły które mogły ulec uszkodzeniu? Huh
Odpowiedz
#2
Ktoś? Coś? Smutny To może inaczej, powiedzcie mi czy na przykład nasza Honda ma funkcję Follow Me Home albo coś w tym rodzaju? Z tego co pamiętam w starszych samochodach już to było. A właśnie, może głupie pytanie ale czy ktokolwiek wie czy istnieje możliwość wgrania oprogramowania z Acury RL? W sumie jest tam więcej ustawień personalnych niż w naszym europejskim sofcie Uśmiech
Odpowiedz
#3
Tzn jakich ustawień?
Odpowiedz
#4
Na przykład ustawiania czasu wyłączenia świateł wewnątrz samochodu, czy parowania ustawień w zależności którego kluczyka używasz itp. Można by trochę tego wymieniać Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości